Rezultate te kerkimit per termin: +Thurje

Meta: total 203 / total_found 203 / time 0.000 / keyword[0] thurje / docs[0] 203 / hits[0] 256 /
Vlorë, sekuestrohen 3515 bimë kanabis, policia: Ka mbirë vetë
  • 2017-06-08

Vlorë, sekuestrohen 3515 bimë kanabis, policia: Ka mbirë vetë

Policia e Vlorës ka sekuestruar një sasi prej rreth 20 kilogramë kanabis sativa dhe ka asgjesuar 3151 bimë narkotike. Policia thotë se operacioni është zhvilluar gjatë ditës së djeshme në fshatrat Kallarat, Treblovë dhe Kotë. Policia thotë se këto bimë narkotike kanë mbirë vetë p

No Pic available
  • 2017-06-08

Vlorë, asgjësohen parcela me drogë; sekuestrohet 19.7 kg hashash

Policia e Vlorës asgjëson 3515 bimë narkotike në fshatrat Kallarat, Treblovë dhe Kotë. Gjithashtu policia ka sekuestruar 19.7 kg lëndë narkotike në banesën e një shtetasi,i cili është arrestuar. Burimet bëjnë me dije se gjatë kontrollit të ushtruar përreth një banese në fshatin K

No Pic available
  • 2017-05-10

Përshkëndija poetike e Çiftelisë së Silvana Berkit

Vaid HYZOTI Në një bisedë të lirshme të nobelistit latin Markes, teksa flet për të njohurën Shakira, nënvizon: Kurrë nuk duhet të frenohemi të shprehemi për të bukurën. Pa meskinitet e zili. Sikur flasim me vete, kur shohim një vajze si shtojzovalle: Sa e bukur!. Edhe për një tregi

No Pic available
  • 2017-04-14

Sekuestrohen 22.5 kg kanabis në hotel, arrestohet pronari

Policia e Sarandës ka sekuestruar një sasi prej 22.5 kilogramë kanabis sativa në ambientet e një hoteli, në pronësi të 32-vjeçarit Erjon Beqiri. Blutë e Sarandës sqarojnë se: Në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative se ky shtetas dyshohej se posedonte lëndë narko

Sarandë, sekuestrohen 22 kg hashash, në pranga pronari i një hoteli
  • 2017-04-14

Sarandë, sekuestrohen 22 kg hashash, në pranga pronari i një hoteli

Policia ka sekuestruar 22.5 kilogramë lëndë narkotike, e dyshuar e llojit kanabis sativa. Në pranga, pronari i një hoteli, Erjon Beqiri, 32 vjeç, banues në Sarandë. Nga kontrolli i ushtruar në hotelin në pronësi të këtij shtetasi në lagjen nr.1 Sarandë, policia ka konstatuar në një

No Pic available
  • 2017-03-06

Jonida Vokshi Kujtimet që më lidhin me Parisin

Një emër i dashur për publikun, qoftë si imazh, moderatore dhe aktore. Kur flasim për teatrin, Jonida Vokshi ka treguar se ka ditur të realizojë rolet e saj. Nëse e pyesim cilat janë vendet e preferuara, ajo ka plot për të treguar. Ndaj vendos ti rrëfejë duke zbuluar edhe të veçantat

No Pic available
  • 2017-02-27

Nga Paulin Paplekaj / Dilemat hamletiane të Ilir Metës dhe Shoqëria Civile

Nga Paulin Paplekaj / Protesta e opozitës e drejtuar nga Lulzim Basha, ka hyrë në ditën e nëntë të saj,me kërkesa të qarta ndaj qeverisë dhe shumicës parlamentare. Edi Rama dukshëm ngjan i shqetësuar deri në shpërfytyrim. Endet kuturu nëpër Shqipëri, duke lëshuar batuta bajate dhe