Rezultate te kerkimit per termin: +Tiago +Godin +Fernandez

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] tiago / docs[0] 982 / hits[0] 1348 / keyword[1] godin / docs[1] 12420 / hits[1] 19062 / keyword[2] fernandez / docs[2] 667 / hits[2] 980 /
Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit
  • 2017-02-21

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete

No Pic available
  • 2016-05-28

Finalja Real-Atletico, ja formacionet e mundshme

Real Madrid dhe Atletico do të përballen me njëri-tjetrin në finalen e Ligës së Kampioneve, ashtu sikurse ndodhi dy sezone më parë në Lisbonë. Por këtë herë të dyja ekipet vijnë me shumë ndryshime. Në portë, Reali nuk do të ketë Casillas, fajtorin e golit të pësuar nga Godin, p

Asnjë lojtar i Realit në formacionin e javës
  • 2014-09-16

Asnjë lojtar i Realit në formacionin e javës

Portali i mirënjohur sportiv, Goal.com, ka publikuar formacionin e javës së xhiros së të La Ligës spanjolle. Kjo xhiro u karakterizua me disa befasi, ku Reali u mposht në Bernabeu nga Atletico Madrid, ndërsa Barcelona në Camp Nou mposhti 2 – 0 Bilba