Rezultate te kerkimit per termin: +Tiago

Total: 975
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.862Z

Tiago per Tiago

Një nga lojtarët më të kërkuar të momentit, padyshim që meriton të jetë një nga më të shtrenjtët. i tillë duket se do të jetë edhe Tiago Silva, braziliani i shkëlqyer i Milanit, i cili po kërkohet fuqimisht nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.303Z

Tiago Silva: Nuk largohem nga Milani

Gazeta ShqipMbrojtësi Tiago Silva ka siguruar tifozët e Milanit se nuk ka ndërmend të largohet nga kuqezinjtë dhe se drejtuesit e klubit i kanë thënë që nuk duan ta shesin. Mbrojtësi brazilian i mbyll derën çdo mundësie transferimi te Mançester Siti apo Barcelona. Jam i lumtur te Milan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.500Z

Prezantohet Tiago

Transferimi i fundit i Atletico Madrid, Tiago Mendes, është prezantuar edhe zyrtarisht të martën paradite në stadiumin Vicente Calderon, në kryeqytetin spanjoll. Ish futbollisti i Juventus i ka thënë të përditshmes spanjolle As se dëshiron ta shfrytëzojë si është më së miri këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.040Z

Tiago Silva pranë Realit

Mbrojtësi i Milanit është më shumë i avantazhuar për të veshur fanelën e Realit, pasi të dy klubet gëzojnë një mardhënie të mirë që i jep shanse të mëdha për të kryer transferimin Tiago Silvës në Bernabeu. Agjenti që do të merret me transferimit e brazilianit është Jorgo Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.704Z

Tiago ndahet nga Juventusi

Nga Express më 20 korrik 2011 në ora 20:11 Tiago Cardoso Mendes nuk është më lojtar i Juventusit. Klubi italian dhe mesfushori portugez e kanë shkëputur kontratën. Lajmin e ka bërë të ditur klubi italian përmes ueb faqes së vet zyrtare. Tiago i kaloi dy sezonet e fundit në Atletic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.429Z

Barca do Tiago Silven

Barcelona nis tratativat me Milanin për Tiago Silvën. Lajmi publikohet nga e përditshmja katalanase 'Sport' sipas së cilës, presidenti i Barcelonës, Sandro Rosel gjatë kësaj jave do t'i bëjë një ofertë klubit kuqezi për të s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.730Z

Milito-Tiago drejt Interit

Takimi ishte lënë prej kohësh. Pothuajse gjithçka është gati për kalimin e Diego Militos dhe të Tiago Motës nga Xhenoa drejt zikaltërve. Siç bën të ditur "Gazzeta della Sport", sot Masimo Morati dhe Enriko Preciozi do të firmosin marrëveshjen që nuk pritet të ketë surpriza, pasi t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama