Rezultate te kerkimit per termin: +Tifozve

Meta: total 59 / total_found 59 / time 0.000 / keyword[0] tifozve / docs[0] 59 / hits[0] 73 /
“Plisat” me opozitën, marrin pjesë në manifestimin e 28 nëntorit
  • 2015-11-25

“Plisat” me opozitën, marrin pjesë në manifestimin e 28 nëntorit

Grupi i tifozëve “Plisat” kanë njoftuar se do të marrin pjesë në manifestimin, i cili është organizuar nga opozita për 28 Nëntor. Në një postim në rrjetin social “Facebook”, tifozët kanë thënë se

Ja gafa e tifozerise se Skenderbeut
  • 2015-09-18

Ja gafa e tifozerise se Skenderbeut

Pervec humbjes 0-1 , pervec pak tifozve ne stadium , pervec braktisjes se stadiumit 10 minuta para se te mbaronte ndeshja , koreografia e tifozve te Skenderbeut linte shume per te deshiruar. Ne momentin e fillimit te ndeshjes, tifozet kishin organizuar koreografin dhe me germa te kuqe te shfaqnin e

Plisat e konfirmojnë: Me krenari, ne e shkaktuam incidentin
  • 2015-07-31

Plisat e konfirmojnë: Me krenari, ne e shkaktuam incidentin

Tifozeria e Prishtinës, Plisat e kanë marrë përgjegjësinë për incidentet e shkaktuara në ndeshjen Kukësi-Legia. Me anë të një komunikate, Plisat kanë konfirmuar se ata qëndrojnë prapa incidentit. "Plisat me krenari ju nj

Rrëfimi rrëqethës i futbollistit të Tërbunit
  • 2015-07-17

Rrëfimi rrëqethës i futbollistit të Tërbunit

Faqja më e madhe e fansave të Tërbunit në "Facebook" ka publikuar në mënyrë anonime një mesazh të një ish-futbollisti të klubit i cili ka qënë pjesë e pukjanëve sezonin e kaluar dhe që këtë sezon është larguar nga ekipi pasi nuk ka qënë në planet e stafit të ri teknik. Rrëf

No Pic available
  • 2014-02-17

Roma ruan hapin e Juves, Napoli nuk gabon

Roma nuk ka ndërmend të dorëzohet në luftën për titullin kampionë dhe këtë gjë e ka treguar edhe mbrëmë teksa ka mundur pastër 3-0 në shtëpi Sampdorian. Në mungesë të Totit heroi është I riu Destro që shënon dy gola. Pejsa e parë do të dominohej nga verdhekuqtë që mudnohen

No Pic available
  • 2013-10-16

Tifozët madrilenë zgjedhin formacionin ideal të Realit

Nëse Carlo Ancelotti e ka problem të gjejë njëmbëdhjetshën ideale të Real Madridit, italiani mund të bazohet në rezultatin e sondazhit të organizur nga MARCA, ku nga tifozët madrilian u kërkua të votohet njëmbëdhjetsha ideale e Los Blancos. Rezultatet lanë jashtë sulmuesin francez K

No Pic available
  • 2013-09-16

Derbi mbyllet pa fitues

Interi dhe Juventusi nuk kanë mundur të shkojnë më shumë se një barazim 1-1 në takimin m ëtë rëndësishëm të javës së tretë që njihet dhe si derbi i Italisë. Xhuzepe Meaza ishte e gjitha e tejmbushur për një takim spektakolar që vendosi përballë Maxarrin dhe Konten. Ndeshja nis