Rezultate te kerkimit per termin: +Tigrens +Mezuaraj

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] tigrens / docs[0] 4 / hits[0] 4 / keyword[1] mezuaraj / docs[1] 1 / hits[1] 1 /
Dosja Habilaj shkon në gjykatë, letër porosi të reja për Tahirin
  • 2019-01-07

Dosja Habilaj shkon në gjykatë, letër porosi të reja për Tahirin

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka mbyllur hetimet duke dërguar në gjykatë të pandehurit e dosjes Habilaj. Ata janë Mojsi Habilaj, Florjan Habilaj, Armando Koçerri, Nezar Seiti, Sabaudin Cela, Tigrens Mezuaraj, Fatmir Minaj, Maridjan Sulaj dhe Armando Sulaj. Të pandehurit akuzohen për trafik