Rezultate te kerkimit per termin: +Tim +Howard

Total: 79
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.444Z

SHBA portieri Howard kthehet ne hero

0 brbr brbrParaqitja e shkelqyer e portierit te Shteteve te Bashkuara te Amerikes Tim Howard kunder Belgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.612Z

Ron Howard: Heart of the sea, një spektakël i vërtetë

Regjisori i mirënjohur Ron Howard, në një intervistë për filmin e tij më të ri me titull “Heart of the sea”, i cili do të shfaqet në kinematë europiane nga data 3 dhjetor, është shprehur se publiku duhet të parapregatitet për një spektakel të vërtetë. Howard, fituesi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.472Z

Howard Dean: interneti dhe të rinjtë po ndryshojnë politikën

Në turin e vizitave në Ballkan guvernatori amerikan Howard Dean, pasi u takua me disa nga krerët e shtetit shqiptar, u ndal dje pasdite në Universitetin Europian të Tiranës për të mbajtur një leksion të hapur me temën “Lidershipi Politik në Kohë Sfidash” organizuar nga Universitet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.712Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.551Z

Obama pergezon kombetaren

Presidenti amerikan Barack Obama ka telefonuar kapitenin e kombëtares amerikane, Dempsey, dhe portierin Tim Howard, duke i falënderuar për emocionet, që përfaqësuesja e drejtuar nga Jurgen Klinsman i ka dhuruar popullit amerikan. Gjatë telefonatës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.342Z

“Herkulesi” amerikan

Portieri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Tim Howard, ishte lojtari më i mirë i ndeshjes së vlefshme për 1/8 e finales që u zhvillua ndërmjet Belgjikës dhe SHBA-së. Tim Howard me intervenimet e tij fantastike, ishte i vetmi lojtarë nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.812Z

Portierët golashënues

Tim Howard i Evertonit me golin e tij në humbjen 1-2 nga Bolton Wanderers të mërkurën mbrëma, u bë portieri i katërt që ka realizuar në Premierligë. Amerikani goditi fuqishëm topin që kërceu dhe i ndihmuar nga era përfundoi në portën e Adam Bogdanit të pafat. Por, Howard pranon se n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama