Rezultate te kerkimit per termin: +Tirans +Adrian +Civici

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] tirans / docs[0] 1124 / hits[0] 2201 / keyword[1] adrian / docs[1] 4668 / hits[1] 6285 / keyword[2] civici / docs[2] 711 / hits[2] 1227 /
No Pic available
  • 2010-03-21

Kule zgjidhet kryetar i Konferencës së Rektorëve

Nënkryetar u zgjodh rektori i Universitetit Evropian të Tiranës, Prof. Dr. Adrian Civici Profesor doktor Dhori Kule sht kryetari i ri i Konferencs s Rektorve. Ditn e djeshme sht zhvilluar mbledhja pr zgjedhjen e kryetarit dhe nnkryetarin e ktij institucioni. Me pjesmarrjen e