Rezultate te kerkimit per termin: +Tirans +Saimir +Tahiri

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] tirans / docs[0] 1123 / hits[0] 2200 / keyword[1] saimir / docs[1] 13050 / hits[1] 18746 / keyword[2] tahiri / docs[2] 19388 / hits[2] 47966 /
AK protestë nesër para Ministrisë së Brendshme. Murati: Spahiu na vodhi protestën për Karelin. Dhuna në protestë, pezullohen katër policë
  • 2014-04-13

AK protestë nesër para Ministrisë së Brendshme. Murati: Spahiu na vodhi protestën për Karelin. Dhuna në protestë, pezullohen katër policë

Aleanca Kuq e Zi paralajmëron një protestë, të hënën në orën 13:00, përpara Ministrisë së Punëve të Brendshme në Tiranë, kundër dhunës së ushtruar nga policia në protestën e zhvilluar një ditë më parë në kryeqytet, për vrasjen e të burgosurit Ilia Kareli në Greqi. Ndërko

No Pic available
  • 2010-08-23

Tahiri: Albana Vokshi të mbajë përgjegjësi ligjore

shtja “Vokshi”, PS: Akuzat tona jan t dokumentuara Partia Socialiste kat ditur dje se krkon zbatimin e prgjegjsive ligjore pr deputeten demokrate Albana Vokshi. Nnkryetari i grupit parlamentar t saj, Saimir Tahiri, deklaroi dje se t gjitha akuzat e hedhura ditt e fundit ndaj deputetes n

No Pic available
  • 2010-07-20

Buxheti, ministrat, kundër akuzave të socialistëve

Olldashi: Nuk po debatojmë me PS-në, po me fletët e Canit Seanca maraton ku u diskutua parimisht pr ndryshimet e bra n buxhetin e viti 2010, sht shoqruar me debate t forta politike. Replikat mes deputetve t Partis Socialiste, ministrave dhe deputetve t mazhorancs kan shoqruar