Rezultate te kerkimit per termin: +Tirans +Erion +Veliaj

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.467Z

Erion Veliaj padit gazetn 55, RD, Sot, Standard dhe Altin Goxhajn

Tiranë, 29 prill, NOA - Kreu i partis G99, Erion Veliaj, dorzoi sot pran gjykats s Shkalls s Par t Tirans, nj padi kundr gazetave 55, Rilindja Demokratike, Sot, Standart si edhe Altin Goxhajt, pr fyerje e shpifje. Cnimi m i tmerrshm q mund t'i vij liris s fjals sht abuzimi me t. Prej kohsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.516Z

Rreth padisë penale të Erion Velisë

Ai uni i G99-s ka ngritur nj padi penale ndaj katr gazetave t prditshme, ndrmjet t cilave edhe gazeta “standard”. N pjesn q i kushtohet gazets son, ai thot se ka hedhur n gjyq kt gazet tek Dhoma Penale e Gjykats s Tirans, pr shkak se ka botuar tri shkrime si m posht: shkrimi 1 - &ldquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.244Z

Rikthehet pas 27 vjetesh me koncert ne Tirane Albano Carrisi VIDEO

Transmetuar me 16092016 - 1623 Tirane 16 shtator 2016 NOAal - Rikthehet pas 27 vitesh serish me nje koncert ne Tirane kengetari Albano Carrisi Ai ka ardhur ne Tirane me ftese te shoqates kulturore Al Bano Carrisi dhe do te mbaje nese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.313Z

Krkojuni falje fmijve

Nga Zef Brozi Sa her vrapoj n nj nga parqe te shumta t qytetit ku banoj ktu n Amerik,ndrsa kaloj pran kndeve t lojrave pr fmij, knde t cilt ndodhen n zona t ndryshme t parkut, ndaloj pr disa minuta tek nj fush sportipr t par lojn e futbollit t ekipeve t ndryshme t fmijve dhe t rinjve. Disa metra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.437Z

Përse kaq frikë nga diplomacia parlamentare

Nj shqetsim pr hatr t shqetsimit ka qen n kto dit t fundit edhe pretendimi i opozits n mnyr t prsritur thjesht pr t acaruar komunikimin, duke u “alarmuar” se diplomacia parlamentare paska harxhuar nja njzet mij euro dhe lobingu pr Shqiprin po shtrenjtohet. Largqoft nga kjo mendjendritu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.288Z

Marrëdhëniet Edi Rama-Bamir Topi, nga institucioni i Vorrit të Bamit tek institucioni i Vorrit të Ashikut

Nga Kastriot MYFTARAJ Para disa ditësh, Presidenca e Republikës, për herë të parë që nga koha kur atje ka ardhur Bamir Topi, reagoi ndaj një artikulli gazete që e implikon Presidentin Topi në një intrigë politike, dhe pikërisht ndaj një artikulli të botuesit të gazetës 55, Fahri Bal

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama