Rezultate te kerkimit per termin: +Tirana +Observer

Total: 615
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.024Z

Nesër në Tirana Observer, intervista e Kastriot Islamit

Në numrin e nesërm (e enjte) të gazetës Tirana Observer do të lexoni intervistën e ish-ministrit të Jashtëm, Kastriot Islami, lidhur me vendimin e qeverisë shqiptare për të refuzuar ardhjen e armëve kimike në Shqipëri. Në intervistën e tij, deputeti i PD-së flet për ndikimin e kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.878Z

Tirana Observer ngushëllon familjen Olldashi

Redaksia e gazetës Tirana Observer ngushëllon familjen e Sokol Olldashit, i humbi jetën në një aksident tragjik në aksin rrugor Tiranë-Elbasan. Politika humbi një nga përfaqësuesit e saj më të shquar, ndërsa media humbi një koleg të vecantë. Sokol Olldashi ishte ministri që ndërtoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.541Z

"Tirana Observer",ndan çmimet protagonistët e vitit 2008

Ilir Meta, Dritëro Agolli , Mero Baze dhe Romelda Begaj janë njerëzit e pëzgjedhur si protagonistët e vitit 2008 në një sondazh të organizuar nga gazeta "Tirana Observer". Ashtu siç do vit lexuesit e gazetës "Tirana Observer" kanë përzgjedhur njerëzit më të sukseshëm në politi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.540Z

"Tirana Observer",ndan çmimet protagonistët e vitit 2008

Ilir Meta, Dritëro Agolli , Mero Baze dhe Romelda Begaj janë njerëzit e pëzgjedhur si protagonistët e vitit 2008 në një sondazh të organizuar nga gazeta "Tirana Observer". Ashtu siç do vit lexuesit e gazetës "Tirana Observer" kanë përzgjedhur njerëzit më të s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.438Z

Zhdukja e milionave të Belle Air, të enjten në Tirana Observer

Afera e miliona eurove të zhdukur të kompanisë Belle Air dhe debati mbi falimentimin e kërkuar në gjykatë do të trajtohen në numrin e nesërm (e enjte) të gazetës Tirana Observer. Roli i autoriteteve shtetërore, informacioni që ato kishin dhe marrëdhënia me bankat e klientët, do të z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.023Z

Tirana Observer ju uron: Gëzuar Ditën e Pavarësisë

Gazeta Tirana Observer uron lexuesit e saj dhe të gjithë shqiptarët: Gëzuar Festën e Pavarësisë. Në numrin e sotëm të gazetës botohet edhe një shkrim i kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta, nën titullin: Sot të gjithë vlonjatë. Në 101-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë do të organi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.500Z

Titujt kryesorë të numrit të sotëm të gazetës Tirana Observer

Rama paguan milionat e rrugëve të Berishës, ja firmat përfituese. Eshtë ky titulli kryesor i numrit të sotëm të gazetës Tirana Observer. Vetëm në ditët e para të vitit 2014, Autoriteti Kombëtar Rrugor ka shlyer 29 fatura të prapambetura për disa nga akset kryesore të vendit. Gjithas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama