Rezultate te kerkimit per termin: +TiranaPartizani

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.992Z

Hidhet shorti, Superiorja fillon me një supersfidë!

Në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit është hedhur paraditen e sotme shorti për sezonin 2018-2019 të Kategorisë Superiore. Në ceremoni morën pjesë sekretari i FSHF-së Ilir Shulku dhe përfaqësues nga të 10 klubet pjesëmarrëse në këtë edicion të Superiores, ndërsa u tra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama