Rezultate te kerkimit per termin: +Tirane

Meta: total 1000 / total_found 105432 / time 0.039 / keyword[0] tirane / docs[0] 105432 / hits[0] 133669 /
Nishani kthen per rishqyrtim ligjin per Dhomat e Tregtise Bie ndesh me Kushtetuten
  • 2016-10-20

Nishani kthen per rishqyrtim ligjin per Dhomat e Tregtise Bie ndesh me Kushtetuten

Transmetuar me 19102016 - 1515 Tirane 19 tetor 2016 NOAal - Presidenti Bujar Nishani ka kthyer per rishqyrtim ne Kuvend ligjin per Dhomat e Tregtise Sipas Nishanit ligji bie ndesh me Kushtetuten ne nenin 46 te saj Permes ketij lig

PD Rama nuk e shpetoi dot drogen e Bushit prokuroria aksion pa dijenine e qeverise
  • 2016-10-20

PD Rama nuk e shpetoi dot drogen e Bushit prokuroria aksion pa dijenine e qeverise

Transmetuar me 19102016 - 1355 Tirane 19 tetor 2016 NOAal - Deputeti i Partise Demokratike Flamur Noka ne nje dalje per mediat nga selia blu ka folur per aksionin antidroge ne Kruje ku ka thene se qeveria nuk ka arritur dot te shpeto

Blushi Rames Kur shkrimtaret merren me qente qente merren me librat
  • 2016-10-20

Blushi Rames Kur shkrimtaret merren me qente qente merren me librat

Transmetuar me 19102016 - 1330 Tirane 19 tetor 2016 NOAal- Deputeti Ben Blushi i kthen pergjigje Kryeministrit Edi Rama lidhur me deklaraten e bere ne nje interviste televizive kur tha se gjate qeverisjes se tij deputeti i shkeputur

Basha E vetmja kontrate qe respekton Rama eshte ajo me krimin
  • 2016-10-20

Basha E vetmja kontrate qe respekton Rama eshte ajo me krimin

Transmetuar me 19102016 - 1150 Tirane 19 tetor 2016 NOAal - Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha degjoi dhe bashkebisedoi me drejtues te strukturave te PD ne Librazhd dhe Perrenjas Garantimi i zgjedhjeve te lira dhe te nder

Mediu Urgjent reforma zgjedhore Rama ka qellim parate dhe krimin elektoral
  • 2016-10-20

Mediu Urgjent reforma zgjedhore Rama ka qellim parate dhe krimin elektoral

Transmetuar me 19102016 - 1135 Tirane 19 tetor 2016 NOAal - Kryetari i Partise Republikane zoti Fatmir Mediu zhvilloi nje takim me strukturat dhe deget e kesaj partie ne kryeqytet Se bashku me anetare te Kryesise se Partise Republika

Aksident me pasoje vdekjen ne autostraden Tirane- Durres
  • 2016-10-20

Aksident me pasoje vdekjen ne autostraden Tirane- Durres

Tirane 19 tetor 2016 NOAal- Nje person ka gjetur vdekjen si pasoje e nje aksidenti ne autostraden Tirane- Durresbr br Nje makine ka perplasur nje kembesor ne afersi zones se Domjes teksa ky i fundit ka qene duke kaluar autostraden ne kembebr br Ngjarja ka ndodhur rreth ores 1430 ne zonen e Domje

Nje qytetar humb jeten ne superstraden Tirane-Durres
  • 2016-10-20

Nje qytetar humb jeten ne superstraden Tirane-Durres

Fund fatal per nje burre i cili gjeti vdekjen ne perpjekje per te kaluar nga njera pjese e rruges ne tjetren permes trafikndareses ne superstraden Tirane-Durresbr br Ngjarja ka ndodhur para disa minutash ne kilometrin e nente te rruges qe te con ne Durres prane zones se Kasharit raporton noaal duk