Rezultate te kerkimit per termin: +Tiranebr

Total: 1229
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.716Z

Miss Shqiperia perzgjidhen 31 konkurrentet FOTO

Transmetuar me 30052014 - 0822 31 vajza nga ane e kend Shqiperise dhe trevave shqiptare do te garojne kete fund qershori per kuroren e me te bukures Nga 240 kandidate jane zgjedhur me te bukurat starti i te cilave nis me celjen e turin e zakonshem te Miss Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.503Z

Sulmojne policine bashkiake bien ne pranga kater persona

Bien ne pranga kater persona ne Tirane te cilet akuzohen se kane kundershtuar dhe goditur me sende te forta policine bashkiakebr br Sipas Policise se Shtetit arrestimi i ketyre personave u be gjate dites se sotme pasi policia bashkiake ka qene duke kryer detyren per lirimin e hapesirave publike ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.700Z

Hetime ne Kosove per pasurite e zyrtareve

e Merkure 22 Tetor 20141232 pm p classwp-caption-text Kreu i ILDKP Shkelqim GanajbrbrZyrtaret e larte shqiptare apo dhe politikanet perdorin Aeroportin e Prishtines per udhetimet e tyre ndersa i deklarojne biletat si fatura te paguara per udhetim te nisur ne Aeroportin e Tiranes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.935Z

Shkaterrohet banda 5 persona ne pranga

brbrPolicia e Tiranes ka shkaterruar nje bande hajdutesh te cilet prej shtate muajsh kishin kryer 31 vjedhje ne kryeqytetbrbr brbrOperacioni per arrestimin tyre eshte kryer diten e marte ndersa ne pranga kane rene 5 personabrbr brbrTe arrestuaritbrbr brbr- Emro Mejdani 19 vjec banues ne Tiranebr-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.518Z

Rilidhen energjine ne menyre te paligjshme pranga 10 shtetasve nga Kamza

PUBLICITET Tirane 27 gusht 2015 NOAal- Aksioni i policise ne bashkepunim me OSHEE per lidhjet e paligjshme te energjise elektrike ka vijuar edhe sot ne Tiranebr br Komisariati nr5 i Kamzes ka bere te ditur se ne kauder te ketij aksioni jane arrestuar 10 shtetas   Shtetasit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.388Z

Nje burre ne Tirane denoncon 44-vjecarin se i shfrytezon gruan si prostitute

Transmetuar me 31072016 - 1410 Nje burre ne Tirane ka denoncuar ne polici se gruaja e tij eshte duke u shfrytezuar si prostitute me qellime perfitimibr br AN 43 vjec banues ne Tirane ka kallezuar te Seksioni per trafikun e paligjsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.232Z

I mori pensionin per 10 vjet te moshuares procedohet tre persona

Diber 15 shtator 2016 NOAal - Tre shtetas jane proceduar penalisht ne Selishte te Dibres per shkak te nje pensioni qe merrej prej 10 vitesh nderkohe qe e njejta shtetase ne emer te se ciles merrej ky pension e terhiqte ate edhe ne Tiranebr br Policia thote se nje 44 vjecar me iniciale BN lindur ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama