Rezultate te kerkimit per termin: +Tiranes +Kunati

Total: 103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.100Z

Festat, dekorimin e Tiranës e fitoi kunati i Lulzim Bashës

Share Gjithçka që ka zbukuruar Tiranën këtë fundjavë, për festat e Çlirimit dhe të Pavarësisë, janë të reja. Të porositura posaçërisht për këtë ditë, stafi i kryebashkiakut Lulzim Basha, ka vendosur, jo vetëm që dekori i preferuar të jetë stema e bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.765Z

Kunati i Bregut sherr me qytetarin

Naim Sela nga fshati Preze i Tiranes akuzon kunatin e ministres se Integrimit Majlinda Bregu se e ka rrahur dhe dhunuar mbremjen e se martes ne autostrade per shkak se ka deshmuar kundra tij ne nje proces gjyqesor per kthim prone. Sela thote se policet qe e shoqeronin ate e kane goditur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.385Z

Kunati i ministres Bregu dhunon fshatarin

Hektor Ajazi bashke me Besnik Lalen kane goditur me grushte Naim Selen se do te deshmonte ne nje gjyq prone Reagon PS-ja Te shokuar nga arroganca e njerezve te lidhur me pushtetin Kunati i ministres Majlinda Bregu dhunon nje banor te fshatit Preze ne Tirane pasi ne nje gjyq per motive pronesie kish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.864Z

Kunati i ministres se Integrimit grushta nje banori

PRONAT/ Sipas te demtuarit Naim Sela dhuna e ushtruar ndaj tij ka lidhje me nje gjyq per ceshtjen e disa pronave ne Preze TIRAN - Sherr per motive te dobeta eshte cilesuar ngjarja ku u perfshi kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu. Menjehere pas denoncimit te qytetarit Naim Sela per dhun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.150Z

Kunati i Lulit, 3 MIJE EURO çdo biznesi në dhjetor për një kioskë

Share Erion Isufi Erion Isufi, kunati i Lulëzim Bashës, i përfshirë në një skandal të ri. Gazeta Tema zbulon se ai ka organizuar me kompaninë e familjes së tij një biznes njëmujor në rrugën Murat Toptani, ku do ti kërkojë nga 3 mijë euro çdo biznesi që do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.068Z

Viti i Ri kunati i Bashesvendos kioska 3000 euroshe

Te tjera rreth shkrimit PDF Faqja e pare e gazetes Shqiptarja.com Erion Isufaj beri dekorimin e Tiranes per festat e Nentorit PS Bashkia e Kunatit po vjedh parate e Tiranes Bashkia e Tiranes padit Aldrin Dalipin TIRANE- Thellohet skandali i abuzimeve te kreut te bashkise se Tiranes Lu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.831Z

Perleshje me arme ne qender te Tiranes

Ndalohen tre persona pas nje konflikti qe po pershkallezohej ne vrasje per nje borxh te marre ne Angli TIRANE- Perleshje emigrantesh ne qender te kryeqytetit patrullat ndalojne babain me djalin e tij dhe nje mikun e tyre ndersa tentonin te vrisnin me pistolete nje ish- emigrant qe kishte qendruar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama