Rezultate te kerkimit per termin: +Tiranes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.401Z

FSHF, note proteste Tiranes

Ne ndeshjen e fundit, Tirana-Vllaznia, klubi i Tiranes, per t'i dhene nota spektakli ndeshjes, organizoi nje grup me rreth 20-30 vajza nga gjimnazet e Tiranes, te cilat ishin te veshura me uniforme bardheblu. Madje grupi i vajzave ishte vendosur ne afersi te fushes, duke bere tifozllek per ekipin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.275Z

Projekt per lumin e Tiranes

brbrPrej kohesh lumi i Tiranes eshte kthyer ne nje bombe ekologjike per shkak te mbetjeve dhe kanalizimeve qe derdhen aty Per kete arsye Bashkia e Tiranes do te marre nje sere masash ku perfshihet largimi i mbetjeve dhe kanalizimeve I pranishem gjate inspektimeve kreu i Bashkise se Tiranes Lulzim B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.596Z

Kalaja e Tiranes, "strehe mbeturinash"

Luljeta Ndoka Kane kaluar 13 muaj nga dita kur rrenojat e Kalase se Tiranes u zbuluan me buje te madhe, jane perfolur projekte te tera ambicioze, jane dhene fonde madje, nga Keshilli i Evropes, por gjithcka eshte si nje vit me pare. Rrenojat e Kalase jane po aty, tabela me mbishkrimin ""Ketu po kryh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.607Z

Plani i Tiranes, shkel pronaret

Tirane-Qytetaret e Tiranes kerkojne transparence te plote ne procesin e hartimit dhe miratimit te planit rregullues te Tiranes. Te organizuara nga Shoqata "Tirana", qytetare dhe pronare te vjeter te kryeqytetit kane organizuar pasditen e djeshme nje tubim ne nje nga lagjet me te vjetra te Tiranes, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.848Z

Gjimnazistet pushtojne Bashkine e Tiranes

e Marte 29 Janar 20131029 am pGjimnazistet pushtojne sallen e mbledhjeve te Keshillit Bashkiak te Tiranes Zyrtarisht nisi dje nga puna Keshilli Rinor Ky keshill perbehet nga 48 anetare presidente dhe kryeministra te 24  shkollave te mesme dhe profesionale te Tiranes Ne hapje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.052Z

"Buxheti i Tiranes, kaloi afati"

Prefekti i Qarkut te Tiranes ka deklaruar se dje, kane kaluar afatet ligjore per firmosjen e buxhetit te bashkise se Tiranes per vitin 2009, megjithate, ai ka premtuar tolerance disa ditore, duke i lene mundesine Keshillit Bashkiak qe te mblidhet per votim. Ai ka deklaruar se kete e ben jo per perso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.837Z

Rama: Rehabilitim Parkut te Tiranes

Parkut te madh te Tiranes gjate dites se sotme i jane shtuar edhe 300 pisha te reja. Kreu i Bashkise se Tiranes, Edi Rama tha se  do te punohet jo vetem per gjelberimin e plote te kesaj zone por rehabilitmin e  plote te  ketij parku. Do te rindertohen rruget e brendshme, r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama