Rezultate te kerkimit per termin: +Tiranes

Meta: total 1000 / total_found 27252 / time 0.012 / keyword[0] tiranes / docs[0] 27252 / hits[0] 51497 /
Exchange në Tiranë grabit qytetarin, policia: Skemi çbëjmë, ajo goca (VIDEO)
  • 2019-04-08

Exchange në Tiranë grabit qytetarin, policia: Skemi çbëjmë, ajo goca (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook denoncimin e një qytetari, i cili ka mbetur i pakënaqur nga shërbimi në një pikë të këmbimit valutor, ku i kanë mbajtur komision një shifër të konsiderueshme parash. Për 1100 paund të këmbyera me lek, qytetari është detyruar t

Të dielën fik makinën! Ja çfarë do të ndodhë!
  • 2019-03-13

Të dielën fik makinën! Ja çfarë do të ndodhë!

Të dielën e 17 marsit, lëreni makinën në shtëpi, merrni fëmijët e shoqërinë dhe bashkojuni festimeve që Bashkia e Tiranës ka organizuar me rastin e Ditës së Verës. Një atmosferë festive e mbushur me më shumë se 50 aktivitete, lojëra, dhe muzikë do tju shoqërojë gjatë gjithë

No Pic available
  • 2019-03-04

Deputeti demokrat sulmon ashpër PD-LSI: Aleancë qelbësirash, më vjen për të vjellë

Nëpërmjet një postimi në Facebook, deputeti demokrat Mylsim Murrizi shpreh mllefin ndaj atyre që e kanë kritikuar pas vendimit për të mos lënë mandatin e deputetit. Tashmë i përjashtuar nga të gjitha funksionet në Partinë Demokratike, Murrizi shpërthen në të shara ndaj ish-kolegë

Shkëputja e ashensorit në Don Bosko, arrestohet tekniku
  • 2019-02-26

Shkëputja e ashensorit në Don Bosko, arrestohet tekniku

Pas ngjarjes së ndodhur një ditë më parë në Don Bosko, ku nga rrëzimi i ashensorit u lëndua një vajze e re, policia ka arrestuar teknikun e ashensorit. Policia ka arrestuar teknikun e ashensorit, shtetasin: A. M., 49 vjeç, banues në Tiranë (teknik ashensori)- njofton policia e Tiranes.

Pasaportat shqiptare të vjedhura në Greqi, në duart e ISIS dhe mafies
  • 2019-02-24

Pasaportat shqiptare të vjedhura në Greqi, në duart e ISIS dhe mafies

Një skandal i vërtetë ka prekur Ministrinë e Jashtme shqiptare pas publikimit të lajmit se 100 pasaporta të shtetit tonë janë transportuar me autobus drejt Greqisë. Pasaportat e reja të përgatitura nga kompania koncesionare Aleat, ishin futur në çanta, me të cilat zakonisht transportoj

Protesta, 19 persona të plagosur, mes tyre policë dhe gazetarë
  • 2019-02-16

Protesta, 19 persona të plagosur, mes tyre policë dhe gazetarë

Ministria e Shëndetësisë ka informuar në lidhje me personat e plagosur gjatë protestës së opozitës. Sipas njoftimit zyrtar, 19 persona kanë mbetur të plagosur në protestë, mes tyre 9 policë dhe 2 gazetarë. Nente punonjes te forcave te rendit, dy perfaqesues te medias dhe 8 protestues

Tirana festoi sot 99-vjetorin e shpalljes Kryeqytet i vendit
  • 2019-02-11

Tirana festoi sot 99-vjetorin e shpalljes Kryeqytet i vendit

Tirana festoi sot 99 vjetorin e shpalljes Kryeqytet i Shqipërisë. Bashkia e Tiranës organizoi një sërë aktivitetesh jo vetëm në përkujtim të çasteve më të rëndësishme të historisë së Tiranës Kryeqytet, por edhe promovojnë vlerat e saj si kryeqendër e të gjithë shqiptarëve. N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama