Rezultate te kerkimit per termin: +Tituj

Meta: total 1000 / total_found 6362 / time 0.003 / keyword[0] tituj / docs[0] 6362 / hits[0] 8118 /
Exit Polli Ora News gjen pasqyrim edhe tek mediat greke
  • 2017-06-26

Exit Polli Ora News gjen pasqyrim edhe tek mediat greke

Edhe mediat greke kanë ndjekur me interesim zhvillimin e zgjedhjeve në Shqipëri, çka pasqyrohet edhe në titujt e të përditshmeve, kryesisht në versionet online. Vetëm dy televizione, ai shtetëror dhe Antena, i mbuluan zgjedhjet me anë të të dërguarve të tyre në Shqipëri. Thuajse të

No Pic available
  • 2017-06-25

Mposhti sëmundjen dhe u kthye në legjendë: 30 kuriozitete në 30-vjetorin e Messi-t

Lionel Andrés Leo Messi ka lindur më 24 qershor 1987. Lindur dhe rritur në qendër të Argjentinës me prindërit e tij Jorge dhe Celia, dhe vëllezërit e motrat e tij: Maria, Matias dhe Rodrigo. Ai filloi të takonte Antonella Roccuzzo në vitin 2008. Ai dhe Antonella kanë dy djem, Mateo dhe T

No Pic available
  • 2017-06-24

Shpërthen këngëtari shqiptar: Sot mund të marrë titullin Mjeshtri i Madh edhe një hidraulik

Pak ditë pasi presidenti Bujar Nishani dekoroi brenda 1 dite 32 artistë me titujt Nderi i Kombit dhe Mjeshtër i Madh duke shkaktuar debate nëse titujt ishin të merituar. Per kete ngjarje ka reaguar edhe Kozma Dushi, i cili nuk bën pjesë tek kategoria e artistëve që kanë marrë tituj. Përm

Mesi mbush sot 30 vjeç, por ka fituar po kaq trofe me Barcelonën
  • 2017-06-24

Mesi mbush sot 30 vjeç, por ka fituar po kaq trofe me Barcelonën

Lionel Mesi feston sot në Rosario 30-vjetorin e tij. I rrethuar nga njerëzit e dashur dhe duke pritur ditën e fundit të muajit për tu martuar me Antonella Roccuzzo, partneren e tij gjatë gjithë jetës, ai është si gjithmonë: i sinqertë dhe fitimtar. Në 30 vite të jetës ka fituar 30 tit

Skënderbeut i hiqet titulli i sezonit 2015-2016, i zbriten edhe 12 pikë
  • 2017-06-23

Skënderbeut i hiqet titulli i sezonit 2015-2016, i zbriten edhe 12 pikë

Komisioni i Etikës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit merr vendim më në fund për Skënderbeun. Skuadrës korçare, e ndëshkuar nga UEFA për trukime, me 1 vit mospjesëmarrje në Kupat e Europës, i janë shtuar penalitete të tjera. Bëhet fjalë për dënime të rënda, sikurse ëshyt

No Pic available
  • 2017-06-22

Vettingu, farsa e re e politikës .

Nga Lindita Blinishti Do ta filloj këtë shkrim duke falënderuar seriozisht politikanët që përzgjodhën vettingasit e që smë bënë pjesë të farsës politike të rradhës. U bëra pjesë e kësaj gare, që e tillë smund të jetë, vetëm për të shprehur mbështetjen time ndaj perceptimit

No Pic available
  • 2017-06-19

Nga Artan Fuga /Katër vite që humbi arsimi shqiptar nën znj. Lindita Nikolla

Nga Artan Fuga/ Padyshim që si zonjë ka mirësjelljen time. Aq më shumë se kam bindjen që as për ligjin për arsimin e lartë dhe as për veprime ose mosveprime thelbësore dikasteriale nuk është ajo përgjegjëse në kuptimin se nuk besoj që është vullneti i saj sovran që ka vendosur p