Rezultate te kerkimit per termin: +Tjetr

Total: 7290
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

Shmanget nj tjetr tragjedi

Qytetart e Shijakut i kan shptuar nj tjetr tragjedie t mundshme n kt qytet. Policia ka gjetur n nj shtpi t braktisur 7 predha t paplasura pas nj kontrolli q ajo ndrmorli n kt banes. Uniformat blu menjher kan larguar njerzit nga zona dhe kan krkuar ndihmn e ekspertve pr montimin e predhave. N vendngj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Grdec: Zbulohet nj tjetr viktim nn grmadha

Nj tjetr viktim sht zbuluar sot nn rrnojat e ish-fabriks s montimit t armve n Grdec. Forcat e xhenios kan nxjerr nga rrnojat nj tjetr trup t pajet q e on bilancin e tragjedis n 25 t vdekur. Viktima do ti nnshtrohet ekzaminimeve n Insititutin e Mjeksis Ligjore pr identifikimin e saj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.839Z

Nj tjetr minator humb jetn n Bulqiz

Tjetr tragjedi n miniern e Bulqizs. Kushtet e vshtira t puns i kan kushtuar jetn nj tjetr minatori. Njazi Jalliu, 50 vje nga Fush Bulqiza ka humbur jetn n galerit e ksaj miniere. Ai ka qen n nivelin e 16-t t miniers kur nj masiv kromi rreshiqiti dhe e zuri posht. Msohet se Jalliu ka qen antar i Sin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Bulqiz, plagoset nntok nj tjetr minator

Nj tjetr minator i Bulqizs sht plagosur rnd ditn e sotme n nj minier private. Mark Uka, ka mbetur i lnduar n nj galeri pr motive ende t panjohura. Ai sht nisur menjher drejt Spitalit ushtarak n Tiran. Pr munges t kushteve t siguris n pun aksidentet n nntok jan shtuar disafish koht e fundit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

Gjendet nj tjetr viktime n Grdec

Nj tjetr trup i pajet sht gjendur n kraterin e shprthimit t depos s armve n Grdec. Lajmin e kan konfirmuar burime nga ekipet e operacioneve t krkimit t ciltr kan gjetur nj trup t pajet n krater. Ajo sht Shqipe Alhasa e cila n ditn e tragjedis punonte n depo. Viktimn e ka identifikuar bashkshorti i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.261Z

Soni dhe Tuna nuk flasin me njëra tjetrën

Sa e rëndësishme është ajo që duket në ekran? Shumë në fakt sepse për hir të spektaklit dy mentoret e X Factor janë të detyruara të durojnë njëra-tjetrën deri sa ky konkurs talentesh të përfundojë. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.327Z

Shtyrja e statusit, nj tjetr shans pr shqiptart

Shtyrja e statusit t Kosovs nxiti jo pak knaqsi te shqiptart e Kosovs. T lodhur nga pritja dhe shpesh her t zhgnjyer nga premtimet e pambajtura t politikanve vendas dhe atyre t huaj kosovart kan m shum se asnj tjetr t drejt t revoltohen. N fakt shenjat e nj zvarritje kishin filluar t dukeshin q n sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama