Rezultate te kerkimit per termin: +Toena

Total: 668
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.020Z

"Toena" rrok 15-vjetorin e lindjes

Mes miqsh te librit, autore te botuar prej ketij institucioni tejet prestigjioz te botimeve shqip dhe bashkepunetore te shumte, "Toena" ka kremtuar ne dy ditet e fundit te shkurtit, vjetorin e 15-te te lindjes. Prej dites se krijimit, ne muajin janar te vitit te hershem 1993, nga themeluesit e saj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.901Z

Sekuestrohet libraria Toena. Toci:Ngjarja për motive politike

Policia tatimore ka sekuestruar librarinë Toena. Ngjarja ka ndodhur në një qendër tregtare në aksin Tiranë- Durrës. Në një lidhje telefonike me NEWS24, pronari i Toenës e cilësoi sulmin si politik për shkak të kandidimit të tij si deputet i PS. TIRANE- Sekuestrohet libraria &ldquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.842Z

Toena 15 vje: Pritje me emrat m t njohur t letrave shqipe

Nj pritje n hollin e Pallatit t Kongreseve n Tiran, organizuar nga drejtuesit e Shtpis Botuese "Toena", Irena dhe Fatmir Toi, do t prkujtojn t premten n mbrmje 15-vjetorin e krijimit t ksaj shtpije botuese nj nga t parat shtpi botuese private n Shqipri. Gjat ksaj mbrmje ku do t jen t pran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.475Z

“Toena” në klubin e UNESCO-s

Shtëpia Botuese “Toena” do të ofrojë botimet e saj për shqiptarët që jetojnë në Athinë dhe Pire të Greqisë gjatë edicionit të 10-të të Festivalit Multikulturor të Athinës, një aktivitet tradicional që organizohet nga Klubi i UNESCO-s dhe Ishujve nga 7 deri më 22 qershor. Shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.901Z

Sekuestrohen librat e Toena-s, reagon Rama

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama ka reaguar sot ne mbremje ndaj veprimit te policise tatimore per sekuestrimin e librave te shtepise botuese “Toena”, prone e kandidatit socialist per deputet Fatmir Toci. Nje pjese e librave te sekuestruar ishin te shkrimtarit Ben Blush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.844Z

Tatimorët bllokojnë librarinë "Toena"

Policia tatimore ka sekuestruar dje librarinë "Toena" në një qendër tregtare në autostradën Tiranë-Durrës. Një pjesë e mirë e sekuestrimit përfshin libra të autorit Ben Blushi. Sipas drejtorit të shtëpisë botuese, Fatmir Toçi, ky është një sulm i hapur politik për shkak të kand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.838Z

Sekuestrohet ‘Toena’. Kreu i PS-së: “Berisha të kthejë librat”

Autori i Lajmit: red.Policia tatimore ka sekuestruar dje librarinë “Toena”, e cila ndodhet në një qendër tregtare në autostradën Tiranë- Durrës. Sipas drejtorit të shtëpisë botuese “Toena”, Fatmir Toçi, ky është një sulm i hapur politik për shkak të kandidimit të tij si dep

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama