Rezultate te kerkimit per termin: +Togat

Meta: total 1000 / total_found 1975 / time 0.001 / keyword[0] togat / docs[0] 1975 / hits[0] 2228 /
Tre atentate dhe pronar hashashi, kush është i forti i kapur me targa ruse
  • 2019-04-08

Tre atentate dhe pronar hashashi, kush është i forti i kapur me targa ruse

Një nga të arrestuarit e grupit të strukturuar kriminal, që dyshohet se trafikonte drogë drejt Gjermanisë, nuk është një emër i panjohur për policinë. Elvis Gaçaj, përveç se është një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, ka qenë objektiv i një atentati në lulishten 1 M

Plagosësi i efektives lihet në burg, avokati: Policia e rrahu me grushte!
  • 2018-11-26

Plagosësi i efektives lihet në burg, avokati: Policia e rrahu me grushte!

Me dorën e fashuar, u shfaq sot në sallën e gjyqit në Gjykatën e Tiranës, 18-vjeçari Daniel Drobaj, i cili akuzohet se ka plagosur efektiven e forcave Shqiponja, Ina Nuka. Në gjyqin për protestuesin e Astirit, togat e zeza vendosën masën e sigurisë Arrest me burg për 18-vjeçarin, ndër

Vrasësi i shqiptarit kërkon lirinë, Gjykata në Itali e dënon me 9 vjet e 4 muaj
  • 2018-09-28

Vrasësi i shqiptarit kërkon lirinë, Gjykata në Itali e dënon me 9 vjet e 4 muaj

Gjykata e Apelit në Breshia ka konfirmuar dënimin me 9 vjet e 4 muaj të riut italian Mirko Franzoni, i cili mbrëmjen e 14 dhjetorit 2013 vrau shqiptarin Eduard Ndoj. I riu u akuzua se së bashku me të vëllanë kishte hyrë në banesën e italianit për të vjedhur. Edhe gjykatësit e Apelit sh

No Pic available
  • 2018-03-04

Me 212 km/orë në Tiranë-Durrës, policia: Makinat luksoze sduhet të fluturojnë

Kanë kaluar vetëm 24 orë nga moment kur policia bëri shembull drejtuesin e një Audi luksoz që udhëtonte me shpejtësi skëterrë në Autostradën Tiranë-Durrës dhe ngjarja është përsëritur sërish. Këtë herë drejtuesit që e kishte me nxitim se po e priste shoqëria për të festuar

Përfitoi 2 mln euro me skemë mashtrimi, stomatologes i sekuestrohen pasuritë
  • 2018-02-27

Përfitoi 2 mln euro me skemë mashtrimi, stomatologes i sekuestrohen pasuritë

Vetëm dy ditë më parë Policia e Shtetit zbardhi një skemë gjigande mashtrimi, e cila ka për protagoniste 38-vjeçaren Olesia Duka, që është një prej stomatologeve më të njohura në Tiranë. Mjekes së njohur stomatologe, me vendim gjykate i është sekuestruar edhe pasuria, e cila nuk m

Itali, 20 mijë euro kokainë dhe mijëra euro, pranga 30-vjeçarit shqiptar
  • 2018-02-09

Itali, 20 mijë euro kokainë dhe mijëra euro, pranga 30-vjeçarit shqiptar

Policia italiane në zonën e Chieti ka arrestuar një 30 vjeçar shqiptar, pasi iu gjet 100 gr kokainë. Mësohet se në qendër të Francavilla, togat e zeza kanë ndaluar shqiptarin me iniciale B. V, pas një kontrolli rutinë nga policia. Kanë qenë shenjat e nervozizmit dhe padurimi i 30-vjeç

No Pic available
  • 2018-02-03

Shkodër, goditet grupi i kokainës, 7 të arrestuar

Policia e Shkodrës ka finalizuar me sukses operacionin e koduar Kokaina, ku në sajë të hetimeve 3 mujore ka goditur një grup të mirë strukturuar kriminal, që trafikonte droga të rënda. Në prangat e bluve të Shkodrës kanë përfunduar shtatë persona. Në sajë të një hetimi disa mujor