Rezultate te kerkimit per termin: +Togfjalshi

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] togfjalshi / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
No Pic available
  • 2013-08-06

Dardha, fshati turistik ku ngrenëvila pushtetarë dhe biznesmenë

Në një ditë të bukur vere, me një qiell të pastër si sy fëmije, jemi nisur për në fshatin turistik të Dardhës. Kemi lënë pas Korçën dhe Boboshticën e makina ecën nëpër gjoksin e maleve të lart&

No Pic available
  • 2013-08-06

Dardha, fshati turistik ku ngrenëvila pushtetarë dhe biznesmenë

Në një ditë të bukur vere, me një qiell të pastër si sy fëmije, jemi nisur për në fshatin turistik të Dardhës. Kemi lënë pas Korçën dhe Boboshticën e makina ecën nëpër gjoksin e maleve të lartë, që kalojnë 1.344 m mbi nivelin e detit.Dielli që ka dalë sipër majave të lart

No Pic available
  • 2010-09-02

Ndryshime në lojërat e fatit, makinat elektronike të flasin shqip

Qeveria miratoi dje disa shtesa në ligjin e lojërave të fatit Makinat elektronike, ku shum shqiptar provojn t luajn dhe vn n loj fatin e tyre, ktej e tutje duhet t jen n gjuhn shqipe. Lojrat e ofruara prej tyre do t ken t gjith shpjegimin n gjuhn shqipe. Ky sht nj kriter i r