Rezultate te kerkimit per termin: +Tokunbo

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.354Z

Tok Tok Tok fare do te thote kjo

Qe prej vitit 1998 dueti i Freiburgut Tok Tok Tok e entuziazmon publikun e tij me muzike soul akustike. Gjithcka nisi me versione cover te riaranzhuara te standardeve te xhezit dhe te klasikeve te muzikes pop. Me vone u shtuan kenge te tjera te cilat u paraqiten ne anglisht. Ne albumin e tyre te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama