Rezultate te kerkimit per termin: +Tomas +Myler

Total: 219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.679Z

Tomas Myler: Italia luajti pistë

Toni Kros e quan sulm ndërhyrjen e Motas. Lëv: E dinim që nuk mund të ishte miqësore Itali-Gjermani, një miqësore që nuk rezultoi e tillë në 90 minutat e San Siros, vazhdon të luhet edhe jashtë fushës së blertë. Atmosfera e acaruar në fushë dhe ajo ndërhyrje e konsideruar e pistë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.379Z

Uli Hënes "përkëdhel" talentin Tomas Myler

Edhe pse fitoi 3:0 në fushën e Makabi Haifas, Bajerni i Mynihut zhgënjeu me paraqitjen në Izrael. Njeriu i ndeshjes ishte padyshim Tomas Myler, i cili realizoi dy rrjeta në minutat e fundit. Menaxheri i përgjithshëm i bavarezëve, Uli Hënes nuk ka nguruar të vlerësojë talentin 20-vjeçar,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.814Z

Bajern Mynih, çfarë po ndodh me Tomas Myler?

Kanë kaluar vetëm dy vjet e gjysmë, por ai nuk është më i njejti lojtar. Nga Kupa e Botës në vitin 2014 në sezonin aktual plot ditë-hije. Por Tomas Myler nuk është problemi i vetëm në kampin bavarez sepse 5 lojtarë aktualë kanë kaluar kufirin e 30 viteve, ndërsa Arjen Roben dhe Fil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.676Z

Tomas Myler nga kepucet e grisura tek Kepuca e Arte

Tomas Myler gjermani djale fshati qe po mrekullon boten Fototbr br Imagjinoni nje nga ato merimangat qe here pas here dalin nga vrimat e shtepise neper dysheme zakonisht mbremjeve te veres Ashtu si neper turbullire ecen sa me gjate me kembet e dobeta duke u perpjekur qe te te shmange kur ti perpiq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.049Z

Tomas Myler: Duhet të mbajmë moralin lart, do të na ndihmojë në Botëror

Sulmuesi gjerman, Tomas Myler ka folur në lidhje me Botërorin që do të starojë pas pak ditësh. Ai ka theksuar se se një nga faktorët kryesorë për të triumfuar në Brazil është që kombëtarja gjermane të mbajë lart humorin dhe harmoninë në grup. “Atmosfera e mirë shërben si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.560Z

Tomas Myler ambicioz: Dua të luaj ndaj Italisë

Përgatiti: Admir Gremi Sulmuesi i Gjermanisë uron të jetë titullar në gjysmëfinale dhe shton: Nëse do të kisha mundësia të zgjidhja, do të preferoja Portugalinë si kundërshtar në finale. Sulmuesi i Gjermanisë, Tomas Myler, shpreson se ai dhe shokët e tij do ta bëjnë Spanjën të dj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.297Z

Myler, heroi i gjermanëve përballë portugezëve (Video e golave)

Gjermania shkatërron Portugalinë në ndeshjen e parë të Grupit G me rezultatin 4-0. Heroi i ndeshjes ishte Tomas Myler, autor i tre golave në këtë sfidë. Goli tjetër u shënua nga Humels. Ky shkrim Myler, heroi i gjermanëve përballë portugezëve (Video e golave) u publikua me pare te Ga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama