Rezultate te kerkimit per termin: +Tonight +Ilva +Tare

Total: 871
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.337Z

Veliaj intervistë në Tonight Ilva tare

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, është i ftuar sonte në emisionin Tonight Ilva Tare ku do të flasë për problematikat dhe projektet në vijim të Bashkisë së Tiranës. Intervista minutë pas minute Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe në Twitter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.221Z

Të njohim Shqipërinë së shpejti në Tonight Ilva Tare

Tirane- “Të njohim Shqipërinë” një cikël emisionesh që ka për qëllim promovimin e qyteteve turistike traditën kulturën do të nisë së shpejti në tv Ora News. “Tonight Ilva Tare” ka udhëtuar nëpër Shqipëri. Ndalesa e parë është në Berat, më pas Vlorë, Gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.605Z

Çfarë vizatoi Rama në studion e Tonight Ilva Tare

Një ditë pas emisionit Tonight Ilva Tare gazetarja dhe drejtoresha e informacionit Ora News poston një vizatim të kryeministrit Rama bërë në studion e saj mbrëmjen e së mërkurës. Gjate intervistes u fol shumë për parkun dhe Kryeministri bëri këtë vizatim për të përshkruar gjendjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.946Z

5 vjet Tonight Ilva Tare, pritje për miqtë e shquar të emisionit

Emisioni Tonight Ilva Tare sot mbush 5 vjeç. Emisioni politike i cili transmetohet në RTV Ora News i drejtuar nga gazetarja Ilva Tare feston 5-vjetorin. Ky emision politik e ka hapur siparin e tij në 28 janar të vitit 2011, fill pas ngjarjeve të 21 janarit dhe i ftuari premierë i emisionit ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.544Z

Krisja e koalicionit me LSI, Edi Rama në Tonight Ilva Tare

Kriza e koalicionit qeveritar dhe shkarkimi i ministrit Ylli Manjani pritet të sjellin zhvillime në skenën politike në Shqipëri. Një përgjigje për vazhdimin ose jo të bashkëpunimit mes Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim do ta japë Kryeministri Edi Rama në studion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.762Z

Kryeministri Edi Rama sot në Tonight Ilva Tare

Kur kanë mbetur edhe 4 ditë fushatë per Zgjedhjet e 25 Qershorit Kryeministri dhe Kryetari i PS Edi Rama vjen sot në Tonight Ilva Tare ne Ora News. Pritshmeritë e Ramës për rezultatin e zgjedhjet të 25 qershorit, gjasat për marrjen e timonit të qeverisjes me 71 mandate, marreveshja me krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.198Z

Ministri i Drejtësisë Manjani në Tonight Ilva Tare

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani është i ftuar në emisionin Tonight Ilva Tare ku do të flasë për opinionin e Venecias për vettingun, amnistinë, zgjedhjet 2017 dhe një sërë çështjesh të tjera të aktualitetit. Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe në T

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama