Rezultate te kerkimit per termin: +Tonin +Vocaj

Total: 464
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.977Z

Largohet nga detyra Tonin Vocaj

Largohet nga detyra drejtori i policisë së Tiranës Tonin Vocaj. Nuk dihen ende shkaqet e largimit të kreut të policisë së kryeqytetit por mësohet se në vend të Vocajt është emëruar Sajmir Muça.  Komisar Sajmir Muça

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.086Z

Tonin Vocaj largohet nga Policia e Tiranes

Rokade ndryshimesh ne Policinë e Shtetit. Largohet nga detyra drejtori i policisë se Tiranes, Tonin Vocaj, ndërsa ne vend te tij emërohet Saimir Muça, i cili deri tani mbante postin e drejtorit te policisë se Elbasanit. Vendimi është marre nga drejtori i përgjithshëm i Policisë se Shteti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.173Z

'> Tonin Vocaj për arrestimet

12 persona te akuzuar per trafik ndërkombëtar te lendeve narkotike jane arrestuar pas nje operacioni 6 mujor te shtrire ne tre shtete: Shqipëri, Kosovë dhe Gjermani. Ne nje konference per shtyp drejtori i policise se Tiranes, Tonin Vocaj, ka bere te ditur edhe arrestimin e nje 46-vjeçareje,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.363Z

Tonin Vocaj,kreu i policisë së Tiranës

Drejtoria e Përgjithshme e Policisë ka emëruar ditën e sotme Tonin Vocaj në postin e drejtorit të policisë së Tiranës, duke zëvendësuar të komanduarin Hamdi Fiorja. Vocaj është një ndër ekspertet policorë në fushën e krimeve të rënda, drejtonte për shumë kohë postin e Drejtor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.977Z

Tiranë, largohet drejtori i Policisë Tonin Vocaj

TIRANE- Largohet nga detyra e drejtorit të policisë së Tiranës, Tonin Vocaj. Lajmi është raportuar sot në mëngjes nga Tv NEWS24 i cili i referohet burimeve zyrtare të policisë së qarkut. Ende nuk dihen motivet e largimit nga detyra por burimet,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.093Z

Iken Tonin Vocaj kryepolici i Elbasanit vjen ne Tirane

/ / Ne vendin e tij eshte prezantuar drejtori i deritanishem i policise se Elbasanit Sajmir Muca. Ne kete eveniment ishte i pranishem dhe drejtori i pergjithshem i policise Hysni Burgaj. Mengjesin e djeshem efektivat e drejtorise se Tiranes jane njoftuar per ndryshimin e dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.363Z

Tonin Vocaj emërohet drejtor i policisë së Tiranës

Drejtoria e Përgjithshme e Policisë ka emëruar ditën e sotme Tonin Vocaj në postin e drejtorit të policisë së Tiranës, duke zëvendësuar të komanduarin Hamdi Fiorja. Vocaj është një ndër ekspertet policorë në fushën e krimeve të rënda, drejtonte për shumë kohë postin e Drej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama