Rezultate te kerkimit per termin: +Top +Chanel

Meta: total 404 / total_found 404 / time 0.001 / keyword[0] top / docs[0] 50305 / hits[0] 65377 / keyword[1] chanel / docs[1] 741 / hits[1] 1012 /
Koka e Tavo thyejnë bojkotin; Deputetët e LSI në Kuvend, por jo për teatrin
  • 2018-09-20

Koka e Tavo thyejnë bojkotin; Deputetët e LSI në Kuvend, por jo për teatrin

Lëvizja Socialiste për Integrim u kujdes të njoftonte mediat në mënyrë jo zyrtare praninë në seancë plenare të dy deputetëve të saj Lefter Koka dhe Vangjel Tavo për arsye të rinovimit të mandatit, duke shmangur çdo interpretim se mungesa e tyre ne Vlorë kishte të bënte qëndrim n

No Pic available
  • 2018-09-19

Teatri votohet të enjten, opozita e bojkoton, do bëjë kuvend në Vlorë

Të enjten, opozita do të marrë mungesën e katërt në seance plenare. Ora 10:00 do e gjejë shumicën dhe pakicën parlamentare në dy destinacione të ndryshme. Mazhoranca do të votojë e vetme dekretin e Presidentit Ilir Meta për Teatrin bashkë me ndryshimet ligjore, ndërsa Partia Demokr

Kontroll kumarit, policia dhe tatimet kërkojnë pikat e basteve pa licencë
  • 2018-06-06

Kontroll kumarit, policia dhe tatimet kërkojnë pikat e basteve pa licencë

Policia e Shtetit në bashkëpunim me hetimin tatimor dhe njësinë e mbikëqyrjes së lojërave të fatit prej së martës kanë nisur një kontroll në terren ndaj subjekteve që ushtrojnë aktivitetin në fushën e kumarit. Burime konfidenciale thanë për Top Chanel se kontrolli po ushtrohet në

INTERVISTA e plotë/ Ilir Meta flet për përplasjen e Donald Lu me kryeprokurorin, Balilin, koalicionin me PS
  • 2017-02-07

INTERVISTA e plotë/ Ilir Meta flet për përplasjen e Donald Lu me kryeprokurorin, Balilin, koalicionin me PS

Ilir Meta bëri deklarata të forta në Top Story kur tha se ka vetëm një Vetting dhe atë e bëjnë institucionet shqiptare dhe asnjë ambasadë e huaj, përfshi edhe atë të SHBA. I pyetur për deklaratat e Donald Lu, ai tha se po të ishin bërë nga ndonjë ambasador i ndonjë vendi tjet

INTERVISTA/ Dash Tahiri: E vërteta e historisë dhe lidhjet e mia me Zani Çaushin
  • 2017-01-13

INTERVISTA/ Dash Tahiri: E vërteta e historisë dhe lidhjet e mia me Zani Çaushin

Ish-deputeti i PDIU-së, Dashmir Tahiri, i cili ka vetëm pak kohë që ka humbur mandatin e parlamentarit, ka folur në studion e emisionit Të paekspozuarit, për heqjen e mandatit. Tahiri gjithashtu gjatë intervistës foli dhe për një ngjarje me Zani Çaushin në vitin 1997, kur bënte pë

Krimet që shkak kanë drejtësinë, vendimi që liroi të riun
  • 2016-12-24

Krimet që shkak kanë drejtësinë, vendimi që liroi të riun

Personat më problematikë për policinë, që përfshihen në ngjarje të rënda kriminale si grabitjet me armë, vjedhjet apo raste të tjera, rezultojnë përsëritës dhe të proceduar penalisht më parë. I tillë është edhe rasti i 20-vjeçarit Aldi Lleshaj, i cili grabiti një automjet tip

Kufjet në timon lejohen, policia: Ja rastet kur nuk penalizohesh
  • 2016-10-17

Kufjet në timon lejohen, policia: Ja rastet kur nuk penalizohesh

Në rast se duhet të flisni në telefon teksa drejtoni automjetin, mund të përdorni kufjet. Top-Chanel u insterua pranë drejtuesve të lartë të policisë, të cilët konfirmuan se përdorimi i kufjeve lejohet dhe asnjë drejtues mjeti nuk do të ndëshkohet me gjobë. Në fakt, kjo gjë parash