Rezultate te kerkimit per termin: +Top +Channel

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.595Z

Sulmohet Top Channel

Sulmohen dhe demtohen ambjentet e Top Channel tek ish ekspozita “Shqiperia sot”. Menjehere pas aktit vandal, Top Channel eshte drejtuar me nje padi penale per shkaterrim te ambienteve te saj me dashje, ne Prokurorine e Rrethit Gjyqesor Tirane, si edhe ne Drejtorine e Policise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.272Z

KKRT sulmon Top Channel

Kryetarja e Këshillit Kombëtar të Radios dhe Televizioneve Endira Bushati ka sulmuar në mënyre të paprecedentë dhe të papërgjegjshme mediat, më konkretisht televizionin Top Channel, gjatë prezantimit të raportit vjetor të KKRT-s&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.330Z

"Top Channel", gëzuar shtatëvjetorin!

Në vitin 2001 u krijua media televizive më e madhe dhe më e dashur në vend. Shtatë vjet më parë lindi "Top Channel", i cili sot është kthyer në median më të madhe dhe të dashur për të gjithë shqiptarët. I krijuar nga ideja, por edhe projekti gjigant i njeriut të pasionuar, Presiden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.732Z

Top Channel pergenjeshtron KQZ

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, përmes një deklarate, ka dalë për t’i kujtuar operatorëve radiotelevizivë detyrimin, që iu lind nga kodi zgjedhor, për dorëzimin në KQZ të tarifave zyrtare për transmetimin e reklamave politike, gjat&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.608Z

Shteti Te mbyllet Top Channel

Tre muaj përpara zgjedhjeve, Qeveria ka rinisur betejën me median më të madhe në vend, të konsideruar armike për shkak të qëndrimeve realiste dhe kritike, duke kërkuar edhe përmes vendimeve të fundit të gjykatave ta vendosë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.325Z

Ditelindja e Top Channel

Viti 2001 pervecse ishte nje vit elektoral, ishte viti kur lindi logoja qe ne pak muaj do te fiksonte te gjithe shqiptaret para ekranit. Viti 2001 ishte viti kur lindi Top Channel. Pas muajsh te tere pune intensive, filloi te ngrihej struktura, programet, stafi. Orkestra harmonioze kisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.896Z

Ambasadorja gjermane ne Top Channel

Ambasadorja gjermane Karola Myler Holtkemper ka vizituar zyrat qendrore te Top Channel, te piramida, ku eshte takuar me drejtuesit e televizionit dhe emisioneve te njohura te Top Channel. Kjo eshte vizita e dyte e zonjes Holtkemper ne ambientet e Top Channel brenda tre muajve, ku aj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama