Rezultate te kerkimit per termin: +Top +Channel

Meta: total 1000 / total_found 34123 / time 0.017 / keyword[0] top / docs[0] 48450 / hits[0] 62534 / keyword[1] channel / docs[1] 35690 / hits[1] 42638 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Fushata shtyn pushimet

Periudha zgjedhore, sipas operatorëve turistikë ka frenuar prenotimet e shqiptarëve për pushime jashtë vendit. Në javën e fundit ka një ulje me 30-40 përqind, sidomos pas vendimit të fundit të qeverisë për ndërprerjen e pushimeve në aparatin shtetëror, thotë Besnik Vathi, Operator T

Votohet edhe në qarqe, probleme sporadike
  • 2017-06-25

Votohet edhe në qarqe, probleme sporadike

Procesi i votimit po zhvillohet edhe në qarqet e vendit. Nga të dhënat e fundit rezulton se në Korçë nuk ka patur asnjë problem. Ndërkohë, rreth 3 mijë persona, kryesisht emigrantë që kthehen për të votuar, kanë hyrë në vend përmes pikës së kalimit të Kapshticës. Në fshatin Sh

No Pic available
  • 2017-06-25

Thirrja e Nishanit: Pjesëmarrje masive për demokracinë

Presidenti në ikje i Republikës, Bujar Nishani ka votuar paraditen e së dielës në shkollën A. Z. Çajupi. Në prononcimin për mediat, Nishani ka ftuar qytetarët për një pjesëmarrje sa më masive, në mënyrë që të sigurojnë një të ardhme më të mirë për vete dhe familjet e tyre.

No Pic available
  • 2017-06-25

PD-ja tërheq komisionerët nga 30 qendra votimi në Lushnje. Braçe: Do procedohen penalisht

Partia Demokratike ka tërhequr komisionerët e saj, duke bllokuar procesin e votimit në gati 30 qendra votimi në Lushnjë dhe në Divjakë. Komisionerët janë larguar, pasi pretendojnë se jashtë qendrave të votimit qëndrojnë persona, të cilët kërkojnë të ndikojnë te votuesit. Kjo prob

Ngjarja në Shëngjin, policia: Nuk ka  të plagosur në spital
  • 2017-06-25

Ngjarja në Shëngjin, policia: Nuk ka  të plagosur në spital

Situatë e tensionuar në Shëngjin ku një person dyshohet se ka mbetur i plagosur. Ka qenë vetë LSI që ka bërë të ditur se Florian Dushku është goditur nga tre persona të armatosur. LSI thotë se Dushku është qëlluar me qytën e pistoletës. Ndërkohë drejt Lezhës është nisur dhe p

No Pic available
  • 2017-06-25

Ministria e Brendshme: Shtohen denoncimet për shitblerjen e votës

Numri i denoncimeve për rastet e dyshuara të shitblerjes së votës dhe intimidim të votuesve është shtuar, bën të ditur ministria e Brendshme. Pranë grupeve të posaçme të ngritura në Ministrinë e Puneve te Brendshme dhe Policinë e Shtetit kanë mbërritur qindra denoncime që flasin p

Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës
  • 2017-06-24

Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës

A ma fal është klipi më i ri i këngëtarit Young Zerka, në skenat e të cilit direkt pas publikimit ajo që e ka marrë vëmendjen është vajza e bukur seksi, e cila shfaqet në një liman me anije të ankoruara. Ajo është modelja Xhejmsi Dervishi, të cilën këngëtari e përzgjodhi mes 15