Rezultate te kerkimit per termin: +Top +Show

Total: 1921
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.299Z

Kryeministri Rama sot në Top Show

Kryeministri Edi Rama është i ftuar sot në mbrëmje në emisionin Top Show në Top Channel. A do të hapen negociatat? A ishte Saimir Tahiri një dhuratë për Angela Merkel? A mjafton frëngjishtja e kryeministrit Rama për ti mbushur mendjen Emmanuel Macronit se Shqipëria ia vlen ti hapë neg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.324Z

Edi Rama ne Top-Show

Për herë të parë pas protestave dhe refuzimit për trajtimin e agjentëve kimikë të Sirisë, Edi Rama do të jetë sot në mbrëmje në “Top-Show”. Në një intervistë me Alban Dudushin, kryeministri do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.744Z

Top Show, programi popullor feston 5 vjetorin

Pese vjet me pare, ne ekranin e Top Channel do te merrte udhe nje program i ri, “Top Show”. Tashme pas pese vitesh, “Top Show” eshte programi me i dashur i mbremjes ne ekranet shqiptare. Ai hapi siparin me 19 janar 2004 dhe ka trajtuar temat e perditshme te reali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.289Z

Pranvera Arabe ne Top Show

Revolucionet në vendet e lindjes, kanë qenë tema e të ftuarve, të gazetarit dhe moderatorit, Alban Dudushi në emisonin “Top Show”,  në ekranin e Top Channel, mbrëmjen e s&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.961Z

Top Show fillon sezoni i ri

Mbrëmjen e së martës, në ekranin e Top Channel ka filluar sezoni i ri i emisionit “Top Show” nën drejtimim e moderatorit të njohur, Alban Dudushi. Në këtë mbrëmje të parë tema e emsionit ka qenë sëmundja e kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.705Z

Kush është më i ndjekur në Top Channel, Top Story apo Top Show?

Sondazhi i IPR Marketin për Ora News, zbulon se kush janë dy programet më të ndjekura në televizionin kombëtar Top Channel. Qytetarët e pyetur nga IPR Marketing për Top Channel, 74% e të anketuarve thonë se kanë ndjekur emisionin Top Show dhe 86%  thonë se ju pëlqen emisioni në fj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.611Z

Dudushi Top Show siccedil nuk e keni pare

“Top Show” rivjen në këtë edicion që përkon me 10-vjetorin e tij me një fytyrë tërësisht të re, sonte në mbrëmje. Ky format do të përcjellë si ngahera gjithçka ndodh në vend e jashtë tij,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama