Rezultate te kerkimit per termin: +Top +Story

Total: 2625
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.972Z

Rikthehet Top Story

Fillon sot sezoni i ri i emisionit politik kryesor në Top Channel, “Top Story” i gazetarit Sokol Balla. Pas një sezoni të suksesshëm vitin e ngarkuar politikisht, viti gjashtë i “Top Story

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.157Z

Riker ne Top-Story

Zëvendësndihmës Sekretari i Shtetit për Europën dhe Euroazinë, Philip Reeker, menjëherë pas mbërritjes në vëndin tonë, e ka nisur vizitën dy ditore në Tiranë duke vizituar fillimisht ambientet e “Top-Medias”.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.739Z

Astrit Patozi ne Top Story

Partia Demokratike, tashmë në opozitë, ka prej 3 ditësh kryetarin e saj të ri. Por përtej entuziazmit të shprehur nga ish-kryetari Berisha dhe kryetari i ri, Basha, duket se situata nuk është aq rozë brenda Selisë Blu. Këtë e paralajm&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.948Z

2012 ne Top-Story

Viti 2012 ishte një vit i rëndësishëm për Shqipërinë, jo vetëm për shkak të 100-vjetorit të pavarësisë, por edhe për ngjarjet dhe zhvillimet e shumta politike që ai solli. Kështu, midis momenteve më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.341Z

Injorantët e Parlamentit sonte në Top Story

Injorantët e Parlamentit, kjo është tema që Top Story do sjellë sonte në transmetim në orën 21:00 në Top Channel. Në fokus të dokumentarit do jenë ministrat dhe deputetët që kanë mbaruar studimet në universitete fantazmë e me doktoratura të vjedhura, apo ata që nuk dinë të flas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.418Z

Ilir Meta ne Top Story

Kandidatura e Ardian Vishës dhe mënyra se si u zgjodh në Kuvend nënkryetari i Këshillit të Lartë të Drejtësisë, u shndërruan në temën kryesore të aktualitetit politik shqiptar gjatë së enjtes. Kjo nuk ndodhi v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.948Z

Edi Rama ne Top Story

Vetëm disa orë pas rikthimit nga Shtetet e Bashkuar atë Amerikës, lideri i opozitës, Edi Rama, në një intervistë direkte në “Top-Story” me Sokol Ballën, komentoi rëndësinë e vizitës së tij në Uashington dhe t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama