Rezultate te kerkimit per termin: +Top

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.705Z

Kush është më i ndjekur në Top Channel, Top Story apo Top Show?

Sondazhi i IPR Marketin për Ora News, zbulon se kush janë dy programet më të ndjekura në televizionin kombëtar Top Channel. Qytetarët e pyetur nga IPR Marketing për Top Channel, 74% e të anketuarve thonë se kanë ndjekur emisionin Top Show dhe 86%  thonë se ju pëlqen emisioni në fj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.595Z

Sulmohet Top Channel

Sulmohen dhe demtohen ambjentet e Top Channel tek ish ekspozita “Shqiperia sot”. Menjehere pas aktit vandal, Top Channel eshte drejtuar me nje padi penale per shkaterrim te ambienteve te saj me dashje, ne Prokurorine e Rrethit Gjyqesor Tirane, si edhe ne Drejtorine e Policise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.770Z

Gjobitet Top Chanel

Ish-ministri i Kulturës Rinisë dhe Sporteve, Ylli Pango ka fituar gjyqin ndaj televizionit Top Channel. Në këtë mënyrë gjykata ka shpallur të pafajshëm ish ministrin Ylli Pango dhe e detyron televizonin Top Channel ti paguajë atij gjobën prej 400 mijë eurosh. Shuma në fjalë duhet ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.628Z

Top Fest 7

Për herë të parë këngëtarët dhe orkestra do të interpretojnë ‘live’ në Pallatin e Kongreseve. Publiku do të shikojë jo vetëm një konkurrim muzikor, por një spektakël të vërtetë në të gjitha elementet e tij. Me një investim të madh në teknologjinë moderne, “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.844Z

Arvizu ne Top Story vlereson Top Channel

Një vend të vecantë zoti Arvizu i kushtoi edhe problematikës së Top Channel me qeverinë duke vlerësuar televizionin për profesionalizmin dhe audiencën e lartë dhe duke kërkuar respektimin e shtetit ligjor. “Di gjë Top Cha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.272Z

KKRT sulmon Top Channel

Kryetarja e Këshillit Kombëtar të Radios dhe Televizioneve Endira Bushati ka sulmuar në mënyre të paprecedentë dhe të papërgjegjshme mediat, më konkretisht televizionin Top Channel, gjatë prezantimit të raportit vjetor të KKRT-s&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.330Z

"Top Channel", gëzuar shtatëvjetorin!

Në vitin 2001 u krijua media televizive më e madhe dhe më e dashur në vend. Shtatë vjet më parë lindi "Top Channel", i cili sot është kthyer në median më të madhe dhe të dashur për të gjithë shqiptarët. I krijuar nga ideja, por edhe projekti gjigant i njeriut të pasionuar, Presiden

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama