Rezultate te kerkimit per termin: +Topalli

Meta: total 1000 / total_found 22441 / time 0.009 / keyword[0] topalli / docs[0] 22441 / hits[0] 54641 /
Sytë e qenit më shumë shpirt se disa, kë thumbon Jozefina Topalli?
  • 2019-04-01

Sytë e qenit më shumë shpirt se disa, kë thumbon Jozefina Topalli?

Nëse shikon ne sytë e një qeni, si mund te dyshosh se, ai nuk ka shpirt?. … dhe pastaj, kur shikon maskën e disa politikaneve… zgjedhja është e thjeshtë! Kështu shkruan Jozefina Topalli në një postim në Instagram ku pozon me qenin e saj, por duket se thumbon, madje ashpër dis

Largimi i Metës, gazetari: Rama do bëjë presidente, krahun e djathtë të Berishës
  • 2019-03-21

Largimi i Metës, gazetari: Rama do bëjë presidente, krahun e djathtë të Berishës

Gazetari Karlo Bolino që vepron prej më shumë se 20 vitesh në Shqipëri në studion e Open ka komentuar deklaratën e Presidentit Ilir Meta për dorëheqje, me arsyetimin se mund të zgjidhë krizën politike. Sipas Bolinos, nëse Meta largohet nga detyra e Kreut të Shtetit, kryeministri Edi Ra

Kulisat në PD, përse Basha vret gjithmonë bashkëpuntorët?!
  • 2019-01-26

Kulisat në PD, përse Basha vret gjithmonë bashkëpuntorët?!

Në historinë e politikës shqiptare në dekadat e fundit, roli i lidershipit të partisë ka pasur ulje-ngritjet e veta. Rastet kur një kryetar partie ka zgjedhur të mbajë pranë vetes miqtë dhe bashkëpunëtorët e tij janë të shumta, por nuk mungojnë as rastet kur këta njerëz kthehen n

Kush mbeti jashtë rrethit të Bashës në zgjedhjet e PD-së (EMRAT)
  • 2019-01-21

Kush mbeti jashtë rrethit të Bashës në zgjedhjet e PD-së (EMRAT)

Partia më e madhe opozitare në vend ka përmbyllur në fundjavë procesin e riorganizimit me zgjedhjen e kryesisë së re dhe të drejtuesve të departamenteve. Përveç disa konfirmimeve, në radhët e PD-së ka pasur edhe të zhgënjyer, si rasti i deputetit Ervin salianji, i cili mbeti jashtë

E diela sportive, Rama ironizon Bashën me një video-montazh
  • 2018-12-16

E diela sportive, Rama ironizon Bashën me një video-montazh

Kryeministri Edi Rama ka postuar një videomontazh në Instagram ku ka ironizuar Lulzim Bashën. Edi Rama bashkangjitur kësaj videoje, ku persoanzhe të montuara janë kreu i opozitës, Sali Berisha, Jozefina Topalli, Astrit Patozi, Ervin Salianji, etjr, ai ka shkruar: E diela sportive.

No Pic available
  • 2018-12-15

PD mbledh sot Këshillin Kombëtar

Sot pritet që të mblidhet Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike. Lista e kandidatëve është zbardhur dhe shihet se disa preh të figurave historike të PD si Jozefina Topalli, Astrit Patozi, Arben Imami, Ridvan Bode apo Majlinda Bregu, janë lënë jashtë. Në listën e gjatë të kandidat

PD mbledh nesër Kuvendin, Imami-Topalli shfryjnë kundër Lulzim Bashës
  • 2018-12-14

PD mbledh nesër Kuvendin, Imami-Topalli shfryjnë kundër Lulzim Bashës

Me një vendim surprizë, Partia Demokratike do të votojë nesër për Këshillin e ri Kombëtar, në kuadër të një procesi që do ti hapë rrugë ristrukturimit në bazë, duke zgjedhur Kryesinë, sekretariatet dhe nënkryetarët. Janë rreth 7500 delegat të Kuvendit Kombëtar që do të votoj