Rezultate te kerkimit per termin: +Topin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.582Z

Kahn Neuer meriton Topin e Arte

brbrIsh portieri i njohur i Gjermanise Oliver Kahn ka folur rreth cmimit per Topin e Artebr Ish gardiani i Bayern Munich mendon se portieri aktual i bavarezeve Manuel Neuer e meriton cmimin e lojtarit me te mire te vititbr Ai e meriton Topin e Arte Ai eshte portier i nivelit tjeter ka thene Kahnbr N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.674Z

Messi:Dëshiroj të fitoj Topin e Artë

Lionel Messi ka pranuar se ka dëshirë të fitojë Topin e Artë. Dy vitet e fundit argjentinasi ka qenë në tre lojtarët më të mirë në botë, ndërsa shanset janë të mëdha që këtë vit të fitojë Topin e Artë."Do të dëshiroja të fitoj Topin e Artë. Mendoj se secili lojtar i Barcë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.082Z

Shaqiri, i dashuruar në topin

Xherdan Shaqiri ka qenë gjithmonë i dashuruar në topin. Futbollisti kosovar që në fëmijëri e kishte shqelmuar topin dhe ishte mjaft tip sportiv. Në vegjëli, përpos futbollit, ai kishte punuar edhe si shitës në një butik, ku e kishte shfaqur edhe këtë talent. Nga Express më 13 shtat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.321Z

Platini Messi meriton Topin e Arte

Presidenti i UEFA-s, Michel Platini, voton Leo Messin për Topin e Artë. Në një fjalim gjatë së premtes, lideri i futbollit europian përzgjidhi argjentinasin si futbollistin më të mirë në botë, edhe pse në rolin e tij i takon q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.368Z

Ibrahimoviç meriton Topin e Artë

Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain, Leonardo, ka deklaruar se sulmuesi Zlatan Ibrahimoviç meriton të fitojë Topin e Artë. Edhe pse Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo konsiderohen favoritë për çmimin e futbollistit më të mirë të vitit në botë, Leonardo mendon se edhe ylli suedez duhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.077Z

Xavi meriton Topin e Artë

Ish mesfushori i Barcelonës, Seydou Keita ka lavdëruar ish bashkëlojtarin e tij Xavi, dhe beson se ai e meriton të fitojë Topin e Artë, për shkak të karrierës së mrekullueshme. 32 vjeçari luajti rol kyç edhe në triumfin e Spanjës në Euro 2012 dhe Keita, i cili gjatë verës braktisi B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.517Z

Te luash ndryshe me topin

Eshte koha per t'u zgjuar dhe per t'u stervitur sa me shume! Tashme te gjithe sportistet nga Shqiperia dhe Kosova qe aplikojne futbollin e stilit te lire do te kene shansin te bejne emer ne fushen e futbollit stili i lire. Kontrolli mbi topin, kreativiteti dhe stili jane kriterit baze te suksesit. 3

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama