Rezultate te kerkimit per termin: +Topit

Meta: total 1000 / total_found 8325 / time 0.004 / keyword[0] topit / docs[0] 8325 / hits[0] 10698 /
Cristiano Ronaldo, mes Realit e PSG
  • 2017-06-22

Cristiano Ronaldo, mes Realit e PSG

Vetëm 24 orë pas lajmit për një pajtim mes Realit të Madridit dhe Cristiano Ronaldos nga e përditshmja madrilene AS, vjen përgjigja e gazetës tjetër të kryeqytetit spanjoll Marca, që vazhdon të insistojë se vendimi i portugezit për të lënë Realin është i parevokoueshëm. Gjithsesi

No Pic available
  • 2017-06-16

Vjen bomba e merkatos: Ronaldo dëshiron largimin nga Real Madrid

Cristiano Ronaldo dëshiron largimin nga Real Madrid. Ky është titulli bombastik i të përditshmes portugeze A Bola e cila raporton se katër herë fituesi i Topit të Artë kërkon largimin pas akuzave të vazhdueshme për evazion fiskal dhe shmangie të taksave prej 14.5 milionë Euro, shkruan&

No Pic available
  • 2017-06-14

Zbulohen të tjera detaje nga dasma e Leo Messit

Ceremonia do të zhvillohet në katedralen e Rosario, festa në një hotel të madh në ritmin e Cumbia-pop, ku pritet të jenë rreth 600 persona. Në Argjentinë është faturuar si dasma e vitit. Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Leo Messi, do të martohet më 30 qershor me partneren e tij,

Shqipëria i kthehet fitores, kuqezinjtë hakmerren ndaj Izraelit
  • 2017-06-12

Shqipëria i kthehet fitores, kuqezinjtë hakmerren ndaj Izraelit

Pas pesë humbjeve rradhazi, kombëtarja shqiptare ka arritur të thyejë krizën e rezultateve negative duke fituar në transfertën e Haifit ndaj Izraelit. Ndeshja, e cila është e vlefshme për eliminatoret e botërorit Rusi 2018, u mbyll me rezultatin 3-0, ku heroi i ndeshjes ishte padyshim Arm

No Pic available
  • 2017-06-12

Sadiku realizon një supergol, shikojeni magjinë (VIDEO)

Shqipëria po luan në transfertë ndaj Izraelit ndeshjen e vlefshme për xhiron e 6 të përballjeve në Grupin G kualifikues të Kupës së Botës Rusi 2018. Në minutën e 22 Shqipëria kalon në avantazh me anë të Sadikut. Roshi i pason topin në hyrje të zonës dhe sulmuesi godet fort drejt

Disa tekste të shkurtra që prindrit nuk i kuptojnë
  • 2017-06-12

Disa tekste të shkurtra që prindrit nuk i kuptojnë

Sot komunikimi është bërë më i thjeshtë për të gjithë me ndihmën e smart phone-it, tabletit apo edhe lap topit. Përdorues të rregullt të tyre janë edhe fëmijët të cilët për të mbajtur të fshehtë bisedat mes miqëve ndaj prindërve përdorin shkurtime fjalësh dhe shprehjesh. &n

Bufon: Me 99% largohem pas Botërorit, por me Champions
  • 2017-06-12

Bufon: Me 99% largohem pas Botërorit, por me Champions

Fitues i titullit kampion në Seria A, njëherësh dhe finalist në garën për trofeun e Champions League, për të qenë deri pak ditë më parë kandidati kryesor për fitimin e Topit të Artë për këtë edicion. Të gjitha këto dhe më shumë të shijuara nga nr.1 i portës botërore, Xhanlui