Rezultate te kerkimit per termin: +Torino

Total: 3904
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.539Z

Torino, pas Ujkanit

Torino e siguroi rikthimin në Serie A dhe tash po mendon për përforcimet që do t’i bëjë për sezonin e ardhshëm. E përditshmja italiane Tuttosport shkruan se klubi Granata pozitën e portierit po mendon t’ia besojë Samir Ujkanit. Futbollisti kosovar pati një sezon pozitiv me Nova

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.157Z

Kukumi në Torino

Nga data 3 deri më 9 Mars do të zhvillohet në Torino edicioni i XI-të i Piemonte Movie GLocal Film Festival, në të cilin do të shfaqet filmi nga Kosova “Kukumi” në regji të Isa Qosjes. Nga Alfred Beka më 28 shkurt 2011 në ora 14:01 Seksioni i posaçëm “Terre del Cinema&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.509Z

Gjoleka ne Torino

"Gjoleka, djali i Abazit" (2005) i regjisorit Dhimiter Anagnosti shfaqet ne Torino. Shoqatat "Piemonte Movie" dhe "Vatra" e prezantojne filmin neser, ora 21.00, ne Cinema Romano, nje prej kinemave historike te Torinos. I pranishem eshte autori Anagnosti dhe te aktorja ne film, bashkeshortja e tij R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.245Z

Torino këmbëngul për Igli Taren

Torino, vazhdon të këmbëngulë për "pykën" e Lacios, shqiptarin Igli Tare. Lajmi publikohet nga gazeta më e madhe sportive italiane "Gazzetta dello Sport". "Xhani de Biasi e njeh shumë mirë "pykën" Igli Tare (Lacio)" e ka ka patur atë te Breshia dhe qe të dy ndoshta shumë shpejt do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.654Z

Torino shënjestron Kadrin

Bashkim Kadri është bërë objektiv i shumë skuadrave evropiane. Ekipi i fundit që ia ka vënë syrin futbollistit të ri shqiptar është ai italian Torino. Lajmin e ka bërë të ditur ueb faqja daneze tipsbladet.dk.Torino, ku luan mesfushori kosovar Migjen Basha, po mundohet me të gjitha for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.423Z

Torino pas Ujkanit

E ardhmja e Samir Ujkanit mund të jetë në Torino. Portieri shqiptar, pasi refuzoi rinovimin e kontratës me Palermon, ku qëndronte hije e Sorrentinos, është afër kalimit te Torino, për t’i bërë konkurrencë Padellit, shkruajnë medi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.346Z

Basha huazohet në Torino

Nga Express më 13 korrik 2011 në ora 20:09 Migjen Basha është huazuar në Torino. Lajmin e ka bërë të ditur klubi i tij, Atalanta. “Atalanta BC njofton se e ka huazuar në Torino futbollistin Migjen Basha”, shkruan në uebfaqen e klubit nga Bergamo. Klubi Granata do ta ketë mu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama