Rezultate te kerkimit per termin: +Toscana

Total: 128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.489Z

Fëmijët e sëmurë, lidhet marrëveshja me Regione Toscana

Trajtimi i specializuar Ministri i Shëndetësisë, Petrit Vasili, i shoqëruar dhe nga nënkryetari i Komisionit Parlamentar të Shëndetësisë, Tritan Shehu, ka zhvilluar një vizitë dyditore në Firence të Italisë. “është një marrëveshje e nënshkruar me një nga rajonet avangardë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.531Z

Supermodelja shijon pushimet në Toscana me të dashurin

Supermodeja Emily Ratajkowski duket mjaft tërheqëse teksa shijon pushimet me të dashurin e saj Jeff Magid në Toscana. 26-vjeçarja e veshur me bikini është fotografuar të shtunën duke përqafuar Magid dhe duken shumë të lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Aktorja e Gone Girl po i shi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.532Z

Bllokoni fluturimet/ 13 shqiptarë rezultojnë pozitivë me Covid-19 pasi mbrërrijnë në Itali, guvernatori del me thirrjen e fortë

Frika e një rishpërthimi të koronavirusit në rajonin e tij ka bërë që guvernatori i Toscana në Itali, Enrico Rossi të kërkojë nga qeveria ndërhyrje të shpejtë dhe bllokimin e fluturimeve me vendin tonë. Frika është e lidhur me të dhënat e regjistruara në orët e fundit ku janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.988Z

Itali, urdhëronin drogën me facebookshkatërrohen dy banda shqiptare

TORINO- Karabinierët e Torinos shkatërruan dy organizata kriminale shqiptare të specializuara në trafikun ndërkombëtar të drogës, gjobvënie dhe sekuestrim personi. Agjencia e lajmeve ANSA informon se janë arrestuar 43 persona në 6 rajone: Piemonte, Lazio, Lombardia, Umbria, Toscana dhe Ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.934Z

Itali, shkatërrohen dy bandashqiptare droge, 43 në pranga

TORINO- Karabinierët e Torinos shkatërruan dy organizata kriminale shqiptare të specializuara në trafikun ndërkombëtar të drogës, gjobvënie dhe sekuestrim personi. Agjencia e lajmeve ANSA informon se janë arrestuar 43 persona në 6 rajone: Piemonte, Lazio, Lombardia, Umbria, Toscana dhe Ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.990Z

Itali, porositnin drogën me Facebookshkatërrohen 2 banda shqiptare

TORINO- Karabinierët e Torinos shkatërruan dy organizata kriminale shqiptare, të specializuara në trafikun ndërkombëtar të drogës, gjobvënie dhe sekuestrim personi.Agjencia e lajmeve ANSA informon se janë arrestuar 43 persona në 6 rajone: Piemonte, Lazio, Lombardia, Umbria, Toscana dhe Ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.036Z

Itali, 2 të vdekur nga moti i keq

Moti i keq ka përfshirë Italinë. Reshjet e shiut, tornadot, bora në veri kanë prekur vendin. Si pasojë dy persona raportohet se kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur. Një tornado në Ladispoli shkatërroi muret e dy kateve të fundit të një pallati në rrugën &#

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama