Rezultate te kerkimit per termin: +Totenhemi

Total: 439
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.335Z

Totenhemi arrin në finalen e Carling Cup

Totenhemi arrin të kualifikohet për në finalen e Carling Cup pas dy ndeshjeve, vajtje-ardhje, të zhviluara me skuadrën e kategorisë së dytë, Burnley. Mbrëmë Totenhemi humbi me rezultatin 2-3 në transfertë, por ndeshjen e parë e pati fituar 4-1 në fushën e vet. Përballë tyre në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.989Z

Interi drame neLonder tre golanga Totenhemi

LONDER-Interi ka pesuar humbjen e pare ne kete sezon te Champions League duke u mundur 3-1 nga Totenhemi ne Londer. Skuadra e drejtuar nga Rafa Benitez shkonte ne takimin e mbremshem me mungesa te shumta te cilat kane ndikuar dukshem ne rendimentin e saj ne fushe. Nderkohe vendasit kane qene te pape

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.475Z

Ndalet Mancesteri rikthehet Totenhemi

Ne javen e 13-te te kampionatit anglez Aston Vila i ka marre Mancesterit nje pike pas barazimit 2-2 nderkohe qe Totenhemi eshte rikthyer te fitorja. Pas barazimit pa gola ne derbin perballe Sitit ne mesjave Mancester Junajtid regjistroi dje nje tjeter barazim aspak te vlefshem ne misionin drejt ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.345Z

Totenhemi kërkon Karles Pujol

Totenhemi është vënë në gjurmët e Karles Pujol. Trajneri Huande Ramos vazhdon rinovimin e ekipit dhe objektivi i radhës është përforcimi i mbrojtjes. Sipas "Sky Sports News", përfaqësuesit e klubit anglez gjenden në Spanjë për të diskutuar rreth blerjes së kapitenit të Barcelonës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.898Z

Interi drame ne Londer tre gola nga Totenhemi

LONDER-Interi ka pesuar humbjen e pare ne kete sezon te Champions League duke u mundur 3-1 nga Totenhemi ne Londer. Skuadra e drejtuar nga Rafa Benitez shkonte ne takimin e mbremshem me mungesa te shumta te cilat kane ndikuar dukshem ne rendimentin e saj ne fushe. Nderkohe vendasit kane qene te pape

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.678Z

Totenhemi synon të marrë Rosin

Totenhemi është i gatshëm të provojë për të transferuar sulmuesin e Vilarrealit, Xhuzepe Rosi. “Daily Mail” shkruan se Spursat kanë ringjallur interesimin në italianin pasi agjenti i tij tha se një transferim te Barcelona tashmë ishte jashtë loje. Megjithatë, menaxheri Herri Redkanp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.625Z

‘Eksperti’ Venger: Totenhemi mund ta mposhtë Real Madridin

SHKRUAN: Jeton Selimi 05-04-2011 10:30Arsenali dhe Totenhemi kanë një armiqësi prej 108 vjetësh, që kur “topçinjtë” vendosën ta ndryshonin selinë e klubit dhe të spostoheshin në Londrën Veriore, që asokohe njihte vetëm një skuadër, Totenhemin. Por kjo nuk e pengon menaxherin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama