Rezultate te kerkimit per termin: +Tottenham

Total: 1728
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.572Z

Tottenham, pas Ferdinandit

Tottenham sht i interesuar pr transferimin e mbrojtsit t Sunderlandit, Anton Ferdinand. E prditshmja angleze The People kat ditur t hnn se Tottenham sht i gatshm t filloj prpjekjet pr blerjen e ish mbrojtsit t West Hamit pr t zgjedhur problemet n repartin defansiv. Menaxheri i Sunderlandit, Stev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.226Z

Tottenham pas Musleras

Nga Express më 30 maj 2011 në ora 17:05 Tottenham është i interesuar për portierin e Lazios Fernando Muslera. Sipas të përditshmes sportive italiane Gazzetta dello Sport, Tottenham synon të transferon reprezentuesin uruguaian gjatë afatit kalimtar të verës si zëvendësim për Heurel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.725Z

Tottenham kërkon Sanchezin

Tottenham Hotspur synon të përforcojë repartin ofanziv dhe ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit të Barcelonës, Alexis Sanchez. The Daily Star dhe Caughtoffside.com kanë njoftuar të enjten se londinezët janë duke shqyrtuar mundësinë e paraqitjes së një oferte për kilianin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.105Z

Crouch kalon në Tottenham

Sulmuesi shtatlartë Peter Crouch do të rikthehet te Tottenham për një shumë prej afro 10 milionë funtesh. Menaxheri i Portsmouth, Paul Hart, ka thënë se disa 'kufizime financiare' kanë detyruar klubin të shesin sulmuesin anglez, i cili do të ribashkohet me Jermaine Defoe te Tottenhami. "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.893Z

Tottenham përcjell Pereiran

Nga Express më 15 shtator 2011 në ora 16:00 Tottenham është duke shqyrtuar mundësinë e transferimit të mbrojtësit të djathtë të Sporting Lisbonës Joao Pereira, sipas medieve portugeze. Mbrojtësi portugez është në gjendje të mbulon komplet krahun e djathtë dhe pas formës jo t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.594Z

Cudicini nenshkruan per Tottenham

Portieri italian Carlo Cudicini ka lene skuadren e Chelsea per t’u bashkuar me “gjelat” e Tottenham. Gardiani ka nenshkruar nje kontrate me skuadren tjeter londineze qe do ta lidhe per 18 muajt e ardhshem. Pas 10 vitesh ne radhet e bluve, ku me shume ka ngrohur stolin,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.787Z

Tottenham pas Gourcuffit

Nga Express me 18 nentor 2010 ne ora 1659 Tottenham ka shprehur interesim per mesfushorin e Olympique Lyonit Yoan Gourcuff ka bere te ditur te enjten ueb faqja gjermane 4-4-2. Klubi londinez do te jete pa te lenduarin Tom Huddlestone per tre muajt e ardhshem ndersa Niko Kranjcar deshiron te lar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama