Rezultate te kerkimit per termin: +Tottenhamit

Meta: total 810 / total_found 810 / time 0.000 / keyword[0] tottenhamit / docs[0] 810 / hits[0] 963 /
Pochettino Nuk largohem nga drejtimi i Tottenahm
  • 2017-01-17

Pochettino Nuk largohem nga drejtimi i Tottenahm

p styletext-align justify8220Ndihem mire te Tottenhami s8217kam ndermend te largohem8221 8211 keshtu eshte shprehur se fundmi Mauricio Pochettino duke pergenjeshtruar te gjitha zerat qe e shihnin ate ne krye te kombetares argjentinase 44-vjecari drejton Spurs-at qe prej majit te vitit 2014-te dhe ak

No Pic available
  • 2016-07-05

Bale: E dimë kush eshtë Ronaldo, por ne luftojmë si ekip

Lideri i Uellsit, Gareth Bale, nuk e sheh si nje sfidë personale me shokun e tij të skuadrës tek Reali, Cristiano Ronaldo  duelin me Portugalinë në gjysmëfinale të Euro 2016. Ish-lojtari i Tottenhamit thotë se kjo gjysmëfinale nuk është përballje mes vetëm dy lojtarëve. Nuk është p

Ndeshja me Uellsin Belgjika me probleme ne mbrojtje
  • 2016-07-01

Ndeshja me Uellsin Belgjika me probleme ne mbrojtje

Probleme serioze per Belgjiken ne prag te cerekfinales se Europianit me Uellsin qe do te zhvillohet ne stadiumin e Lilles Mbrojtesi Jan Vertonghen ka perdredhur kaviljen gjate stervitjes dhe nuk mund te jete ne dispozicion te trajnerit Marc Wilmots per kete ndeshjebr br Futbollisti i Tottenhamit n

Tottenham oferte per yllin e Atleticos ja shuma e ofruar
  • 2016-05-12

Tottenham oferte per yllin e Atleticos ja shuma e ofruar

Trajneri i Tottenhamit Mauricio Pochettino ka shprehur deshiren per te pasur ne skuadren e tij mesfushorin spanjoll te Atletico Madridit Saul Ninguezbr br Daily Mirror shkruan se Tottenham tashme ka biseduar edhe me lojtarin te cilit i ka ofruar 6 milione euro ne sezon ndersa Atletico-s 45 milione

Super Hazard shënon supergol (Video)
  • 2016-05-03

Super Hazard shënon supergol (Video)

Chelsea ka barazuar rezultatin kundër Tottenhamit. Chelsea ka barazuar rezultatin në 2:2 kundër Tottenhamit me një supergol të belgut Eden Hazard, 7 minuta pa përfunduar ndeshja. /Express Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebook

Ndalet Leicester, por ëndrra vazhdon
  • 2016-04-17

Ndalet Leicester, por ëndrra vazhdon

Pas 5 fitoresh radhazi, surpriza e këtij viti në Premier League, Leicester, është ndalur në shtëpi këtë të diel nga West Ham me rezultatin 2-2. Dy pikë të humbura për ekipin e trajnerit Ranieri, por mbi të gjitha një ndëshkim i madh për ta ishte kartoni i kuq i marrë nga sulmuesi

Fotot: Kthehet tmerri i huliganëve anglezë!
  • 2016-03-05

Fotot: Kthehet tmerri i huliganëve anglezë!

Policia e Baton u detyrua të ndërhynte sot kur tifozët e Arsenalit po shkonin drejt Ëhite Hart Lane gjatë pasdites përpara ndeshjes së Premier Ligës. Të paktën një tifoz pësoi një çarje në kokë jashtë fushës së Tottenhamit pavarësisht një pranie të gjerë policore. Policët nd