Rezultate te kerkimit per termin: +Trafikantt

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.867Z

Antitrafiku, pes n pranga

Nga nj operacion i policis n tre qytete t ndryshme t vendit, si n Tiran, Lushnje dhe n Sarand, pes persona jan vn n pranga, t akuzuar pr trafik klandestinsh. Trafiku i organizuar bhej drejt Greqis n rrug toksore si dhe me skaf. Trafikantt u merrnin personave nga 2500 euro secilit, pr ti transportuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.854Z

Arrestohen 8 trafikant klandestinsh

8 persona t akuzuar pr trafikim klandestinsh kan prfunduar n prangat e Antitrafikut t Fierit. Ata jan Almir Troka,Alket Allmataj, Neshat Dinaj, Besim Runaj, Viktor Mata , Bledar Kumanaku dhe Gazmend Kumanaku. Burime policore nga Fieri bjn t ditur se personat e siprprmendur merrnin klandestin nga rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Kokain me post

Trafikantt e drogs, prpiqen t gjejn metoda t ndryshme pr t transportuar pluhurin fitimprurs. Ksaj here, policia e Tirans, ka prangosur dy persona, pasi kan drguar me post nga Argjentina pr n Shqipri 560 gram kokain. Pakoja me sasin e drogs brenda, ishte drejtuar pr shtetasin Eduart Smajlit 39 vje, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Kapet me drog Zyhdi Morava

Pluhuri tejet fitimprurs po prfshin gjithnj e m shum, jo vetm trafikantt por edhe intelektualt. Me plot 9 kilogram kokain, sht arrestuar shkrimtari dhe ish-kryetari i Lidhjes s Shkrimtarve Zyhdi Morava. Morava e kishte fshehur drogn n dyert e nj makine, ndrsa e transportonte at me an t nj karoatreci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.587Z

Itali, sekuestrohet gjysmë ton hashash. Policia: Vinte nga Shqipëria

Itali, sekuestrohet gjysmë ton hashash. Policia: Vinte nga Shqipëria 1 2 3 4 5 (3 vota) e shtunë , 02 janar 2010

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.989Z

Meta: Berisha i lidhur me krimin

Kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim Ilir Meta, deklaroi sot se kryeministri Berisha sht nj prej trafikantve m t mdhenj t ktij rajoni i lidhur me trafiqe nga m t ndryshme. Padyshim q sensibilizimi i madh i mediave ktu lidhur me lidhjet e nj personi t ndaluar n Bosnj, por t par n shum ekrane tel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.061Z

PS:Tragjedia, shteti prgjegjs

Tiran (start)- Kryetari i Partis Socialiste Edi Rama, e ka konsideruar prgjegjse qeverin pr tragjedin e ndodhur dy dit m par n Butrint. Rama tha se shteti nuk bn dot asgj pr t mbrojtur jetn e shtetasve t tij, dhe kjo sipas kreut t PS-s, vjen nga korrupsioni q ka kapur qeveritart. Kjo tragjedi sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama