Rezultate te kerkimit per termin: +Trafiku

Total: 9472
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.226Z

Shperthimi, devijohet trafiku

Mbyllet autostrada Durres-Tirane, kalohet nga Ndroqi Shperthimi ne fshatin Gerdec, te rrethit te Tiranes, ka shkaktuar nje kaos edhe ne trafikun rrugor ne Durres dhe Tirane. Ne qytetin e Durresit, rruga nga stacioni hekurudhor te Mauzeleumi i Deshmoreve e me pas deri ne Spitalin Rajonal te Durresit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.021Z

Rreshjet rendohet trafiku ne kryeqytet

Trafiku ne Tirane eshte edhe me i dendur ne dite me shi. Rreshjet e diteve te fundit ne kryeqytet kane bere qe edhe qarkullimi i mjeteve te jete edhe me i renduar. Madje shoferet thone se trafiku krijohet qe ne oret e para te mengjesit dhe kjo eshte nje stres me vete per ata qe duan te shkojne ne or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.997Z

Trafiku apokalips ne Tirane

Tirana ka perjetuar vertete nje situate apokaliptike. Pergjate gjithe pasdrekes dhe deri ne mbremje krahas shiut te rrembyer kryeqyteti ka vuajtur edhe trafikun qe paralizoi cdo levizje ne thuajse te gjitha akset e tij. Per me shume se 3 ore rruget dhe bulevardet kryesore te kryeqytetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.050Z

Rikthet trafiku në Vlorë

Rikthet trafiku në Vlorë, kryesisht i përqëndruar në aksin nga Radhima te zona e njohur si Kalaja. Kjo për shkak të rrugës së ngushtë dhe numrit të lartë të automjeteve që kthehen pas fundjavës në jug të vendit.  Në qytet për shkak të investimeve në imfrastrukture trafiku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.050Z

Rikthehet trafiku në Vlorë

Rikthet trafiku në Vlorë, kryesisht i përqëndruar në aksin nga Radhima te zona e njohur si Kalaja. Kjo për shkak të rrugës së ngushtë dhe numrit të lartë të automjeteve që kthehen pas fundjavës në jug të vendit.  Në qytet për shkak të investimeve në imfrastrukture trafiku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.237Z

VIDEO/ Bllokohet trafiku për shkak tëvibratorëve!

Kjo video e xhiruar mëngjesin e tre ditëve më parë në Moskë tregon momentin kur makinat kanë ndaluar në mes të trafikut për shkak të vibratorëve. Një kuti vibratorësh ishte rrëzuar duke u përhapur në asfalt. Shoferët nuk kanë guxuar të kalojnë mbi to duke bërë radhë të g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.410Z

Greqi, bretkosat bllokojnë rrugën paralizohet trafiku

GREQI- Në një autostradë në veri të Greqisë u paralizua për disa orë trafiku pasi mijëra bretkosa kanë dalë në rrugë. Shoferët në autostradën ''Ignatia'', që lidh portin e Selanikut me kufirin turk, në lumin Marica, kanë deklaruar se bretkosat kanë ''pushtuar'' menjëherë rrugë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama