Rezultate te kerkimit per termin: +Trafikut +Rrugor

Total: 1802
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.283Z

Gjirokastër, Qarkullimi Rrugor: Domosdoshmëri plani urban i trafikut

Efektivat e Qarkullimit Rrugor në Gjirokastër kërkojnë mbështetjen e pushteti lokal në lidhje me hartimin e planit urban të trafikut. “Rritja e numrit të makinave dhe e fluksit të qarkullimit ka nxjerrë si domosdoshmëri hartimin e planit urban të qarkullimit nga ana ë bashkisë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.464Z

Aksident rrugor, zbulohet rrjeti i trafikut te armeve

Ka qene nje aksident i zakonshem, kur makinat dalin nga rruga per shkak te shpejtesise, qe te behet shkak qe policia e Shkodres te zbuloje nje rrjet te trafikut te armeve. Ne automjetin e aksidentuar qe ka rene 150 poshte ne humnere  jane gjetur 5 pistoleta qe dyshohet se kane hyre n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.064Z

Tirana nga sot me sistem menaxhimi të trafikut rrugor

TIRANE - Në Tiranë përurohet qendra e menaxhimit të trafikut rrugor të kryeqytetit. Ky sistem sipas kryetarit të bashkisë së Tiranës do të zgjidhë problemin e madh të trafikut. Sistemi i semaforëve do të kontrollohen nga kjo qendër e cila është vendosur në godinën e Bashkisë së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.062Z

Tirana nga sot me sistem menaxhimi të trafikut rrugor

TIRANE - Në Tiranë përurohet qendra e menaxhimit të trafikut rrugor të kryeqytetit. Ky sistem sipas kryetarit të bashkisë së Tiranës do të zgjidhë problemin e madh të trafikut. Sistemi i semaforëve do të kontrollohen nga kjo qend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.981Z

Vocaj letër Ramës: Të zgjidhim kaosin rrugor në Tiranë

Në letër, kreu i policisë shkruan se pavarësisht masave të marra nga strukturat e kësaj drejtorie, situata paraqitet e rënduar në disa prej akseve më të rëndësishme në kryeqytet. “Bllokimi i sheshit “Skënderbej” ka cenuar rëndë situatën e trafikut rrugor në qytetin e Tiranës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.615Z

Policia arreston dy persona të dyshuar për sulm ndaj policit të trafikut rrugor

Burime të KosovaPress-it bëjnë të ditur se në mesin e të arrestuarve të tjerë që u kapën nga Policia e Kosovës, janë arrestuar edhe dy persona të dyshuar që sulmuan policin e trafikut rrugor të Biblioteka Kombëtare e Kos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.122Z

Policia apelon për siguri të shtuar në komunikacionin rrugor

Në komunikacionin rrugor ka raste të aksidenteve ku janë të përfshira edhe mjetet bujqësore të cilat janë edhe me fatalitet. Meqë tani jemi në sezonin pranveror dhe ka lëvizje më të shtuara të mjeteve bujqësore në rrugë, Policia e Kosovës kërkon një kujdes më të shtuar të pje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama