Rezultate te kerkimit per termin: +Tragaj

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] tragaj / docs[0] 90 / hits[0] 170 /
No Pic available
  • 2016-10-13

Vrau me thikë kushëririn, prokuroria kërkon burgim të përjetshëm

Granit Shehu Dënim me burgim të përjetshëm është pretenca që Prokuroria dha për Granit Shehun, i cili vrau kushëririn e tij para një viti në Kamzë. Granit Shehu ka pranuar gjykim të shkurtuar, ndaj dënimi mund të reduktohet në 35 vjet. Në 16 shtator të vitit 2015, Milazim Shehu u g

Kupa e Shqipërisë, shpërthen Partizani, zhgënjen Flamurtari
  • 2016-09-28

Kupa e Shqipërisë, shpërthen Partizani, zhgënjen Flamurtari

U zhvilluan ndeshjet e vajtjes të raundit të parë të Kupës së Shqipërisë për edicionin 2016-2017, ku përgjithësisht skuadrat e Superiores edhe pse me formacionet e dyta dominuan ndaj kundërshtarëve më inferiore. Kështu në Grupin A, Tirana dhe Skënderbeu u mjaftuan me një barazim 1-

Vrasja në Tiranë: Si u rikthye konflikti i Malit të Robit
  • 2015-09-18

Vrasja në Tiranë: Si u rikthye konflikti i Malit të Robit

Në korrik të vitit 2012, një ngjarje e rëndë u shënua në plazhin e Malit të Robit në Golem. Ardian Tragaj, piktor dhe shkrimtar, po ngrinte një resort në atë zonë, por kishte një konflikt me Sulejman Shehun, të ardhur nga Kukësi. Konflikti degjeneroi dhe një ditë Tragaj, me ndihm

DETAJET/ Vrasja e inspektorit, e lidhur me masakrën e piktorit në Golem
  • 2015-09-18

DETAJET/ Vrasja e inspektorit, e lidhur me masakrën e piktorit në Golem

UPDATE/ Krimi i sotëm në Kamzë, kur i riu vrau me thikë djalin e xhaxhit, ka shkak një konflikt të vjetër pronësie në Golem, që aso kohe shkaktoi dy viktima. Një nga viktimat, ishte edhe babai i autorit të krimit të sotëm. Ne Foto: Viktima M. ShehuAutori G. Shehu akuzonte djalin e xha

Vrasja e inspektorit të IKMT-së, e lidhur me masakrën e piktorit në Golem
  • 2015-09-17

Vrasja e inspektorit të IKMT-së, e lidhur me masakrën e piktorit në Golem

Krimi i sotëm në Kamzë, kur i riu vrau me thikë djalin e xhaxhit, ka shkak një konflikt të vjetër pronësie në Golem, që aso kohe shkaktoi dy viktima. Një nga viktimat, ishte edhe babai i autorit të krimit të sotëm. Autori G. Shehu akuzonte djalin e xhaxhit Milazim Shehun se me mosve

Emrat e këshilltarëve të rinj  në bashkitë kryesore
  • 2015-06-27

Emrat e këshilltarëve të rinj në bashkitë kryesore

Lista e Tiranës, Elbasanit, Vlorës, Durrësit, Korçës, Gjirokastrës, Fierit, Vlorës, Beratit, Kukësit, Dibrës dhe Lezhës Ka përfunduar procesi i numërimit të votave për anëtarët e Këshillit Bashkiak në të gjitha bashkitë e vendit me përjashtim të asaj të Shkodrës dhe Malësis