Rezultate te kerkimit per termin: +Trajner

Meta: total 1000 / total_found 15810 / time 0.007 / keyword[0] trajner / docs[0] 15810 / hits[0] 29057 /
No Pic available
  • 2019-04-10

Panucci rikthehet në stol, Roma e zgjedh si trajner!

Christian Panucci shumë shpejt do të rikthehet në stol. Ish-trajneri i përfaqësueses shqiptare i cili u përfol si pasuesi i Eusebio Di Francescos në stolin e Romës do të jetë pjesë e klubit verdhekuq sezonin e ardhshëm, por jo për të drejtuar skuadrën e parë por atë U-23. Roma i ka

FSHF gjen trajner për Kombëtaren, Duka drekon me ish-teknikun e Milanit
  • 2019-04-06

FSHF gjen trajner për Kombëtaren, Duka drekon me ish-teknikun e Milanit

Pas shkarkimit të Christian Panuçit, Federata Shqiptare e Futbollit vijon kërkimet për një emër të denjë si pasues të teknikut italian, që do të drejtojë Shqipërinë në fushatën e kualifikueseve për Euro 2020. Burime nga FSHF-ja konfirmojnë për Top Channel se një prej emrave në k

Nga Zidane te Maldini, nga Chiesa te Schumacher, dinastitë sportive që kurrë nuk përfundojnë
  • 2019-04-04

Nga Zidane te Maldini, nga Chiesa te Schumacher, dinastitë sportive që kurrë nuk përfundojnë

Debutimi i Luca, djali i Zinedine në Real Madrid, ka bërë të shfaqet nepotizmi. Akuzat që tani dhe në të kaluarën do duhen të përballen me kaq shumë fëmijë të artit, të mirë dhe më pak të mirë. Dinastitë Kujt i keni thënë djali i …? Nga Jordi Cruijff tek Edson Cholbi Nas

3 muaj punë për të jetuar si mbret, kur shkarkimi vlen miliona!
  • 2019-04-01

3 muaj punë për të jetuar si mbret, kur shkarkimi vlen miliona!

Thierry Henry sfidon Pep Guardiolën, Jose Mourinhon dhe Zinedine Zidane, por jo në garën për trajnerin më të mirë në botë por atë më të paguarin. Askush si ai. Edhe pse pati një eksperiencë fare të shkurtër te Monaco që zgjati rreth 3 muaj, Henry është trajneri më i paguar për

No Pic available
  • 2019-04-01

Pogba te Reali? Manchester United e jep për dyshen Kroos-Bale

Reali i Madridit është një ëndërr për të gjithë futbollistët dhe aq më shumë me Zidane trajner, megjithatë jam i lumtur në Manchester. Pavarësisht kësaj, nuk mund të konfirmoj se çfarë do të ndodhë në të ardhmen. Kjo ishte përgjigjja e Paul Pogbasë në momentin që francezi u

Salihi i jep fund karrierës, nesër var këpucët në gozhdë!
  • 2019-03-29

Salihi i jep fund karrierës, nesër var këpucët në gozhdë!

Hamdi Salihi var këpucët në gozhdë. Lajmin se ky aktuali është sezoni i tij i fundit në futbollin e luajtur, sulmuesi shkodran e bëri publik në një intervistë për Supersport ditën e ndeshjes Andorrë-Shqipëri, por askush se kishte menduar se Salihi do ta mbyllte përpara kohe karrierë

Lamtumirë legjendë! Përcillet në banesën e fundit Ali Mema
  • 2019-03-27

Lamtumirë legjendë! Përcillet në banesën e fundit Ali Mema

Lamtumirë legjendë! Klubi i Tiranës i dha lamtumirën e fundit Ali Memës, njeriut që arriti suksese të mëdha si futbollist dhe trajner me skuadrën e tij të zemrës. Në stadiumin Selman Stërmasi u zhvilluan homazhet në nder të legjendës bardheblu i cili u nda nga jeta një ditë më pa