Rezultate te kerkimit per termin: +Trajneri +Han

Meta: total 1000 / total_found 1498 / time 0.002 / keyword[0] trajneri / docs[0] 39681 / hits[0] 62449 / keyword[1] han / docs[1] 6193 / hits[1] 10142 /
VIDEO/ Ançeloti në Tiranë me Ramën e De Biazin, ja çfarë thotë për Shqipërinë
  • 2016-09-03

VIDEO/ Ançeloti në Tiranë me Ramën e De Biazin, ja çfarë thotë për Shqipërinë

Karlo Ançeloti ka qenë i ftuar special i kryeministrit Edi Rama në një promovim të veçantë të librit të tij, Quiet Leadership: Winning Hearts, Minds and Matches (Lidershipi i qetë: Të fitosh zemrat, mendjet dhe ndeshjet). Para një paneli me disa nga figurat më të shquara të futboll

Ançeloti në Tiranë, ja çfarë tha për Shqipërinë dhe De Biazin
  • 2016-09-03

Ançeloti në Tiranë, ja çfarë tha për Shqipërinë dhe De Biazin

Karlo Ançeloti ka qenë i ftuar special i kryeministrit Edi Rama në një promovim të veçantë të librit të tij, "Quiet Leadership: Winning Hearts, Minds and Matches" (Lidershipi i qetë: Të fitosh zemrat, mendjet dhe ndeshjet). Para një paneli me disa nga figurat më të shquara të futboll

Antonio Konte, një hap larg Shqipërisë
  • 2016-03-12

Antonio Konte, një hap larg Shqipërisë

Menaxheri Sokol Haxhia zbulon prapaskenën e bujshme të vitit 2007  Ermal Kuka Trajneri aktual i kombëtares italiane, Antonio Konte, ka qenë shumë pranë firmës me FSHF-në, për të marrë drejtimin e kombëtares shqiptare të futbollit. Bisedimet e vitit 2007 i ka konfirmuar dje Sokol Haxhia

Prapaskenat e merkatos, në syrin e një menaxheri
  • 2016-01-21

Prapaskenat e merkatos, në syrin e një menaxheri

Andi Matraxhiu rrëfen prapaskenat e merkatos së janarit dhe problematikat që hasin menaxherët në vendin tonë. "Klubet tona nuk kanë një projekt të qartë, por ide të ndryshme në momente të caktuara". Nga Arbi Fortuzi Çelja e fushatës së transferimeve është periudhë mjaft e rëndë

Van Gaal i mashtron tifozët e Man United, i "han" fjalët e veta
  • 2015-12-07

Van Gaal i mashtron tifozët e Man United, i "han" fjalët e veta

Louis Van Gaal vazhdon të jetë i padëshiruar tek tifozët e Manchester United. Trajneri holandez poashtu po del të jetë një trajner i pamatur me deklaratat e tij. Tre muaj më parë Van Gaal kishte thënë se United ka kapacitet dhe synim që ta

De Biasi zbulon sekretet e suksesit të Shqipërisë
  • 2015-04-03

De Biasi zbulon sekretet e suksesit të Shqipërisë

Gianni de Biasi është trajneri më i miri i të gjithë kohërave me Kombëtaren shqiptare. Nuk na ka mundur askush në fushë në këto kualifikuese. Dua t’i çoj shqiptarët në finalet e Euro 2016. Përzgjedhësi i Komb&eu

Gashi, jashtë si Bogdani dhe Kapllani
  • 2014-11-11

Gashi, jashtë si Bogdani dhe Kapllani

Erjon Bogdani - Sulmuesi shënoi 17 gola në Serinë B me Veronën në sezonin 2003-2004, por u injorua plotësisht në atë edicion nga trajneri Hans Peter Brigel Edmond Kapllani - Shënuesi i 5 golave në eliminatoret e Euro 2008, është lënë shpesh jashtë grupit nga trajnerë të ndryshëm,