Rezultate te kerkimit per termin: +Trajneri +Niko +Kovac

Meta: total 26 / total_found 26 / time 0.000 / keyword[0] trajneri / docs[0] 40933 / hits[0] 64200 / keyword[1] niko / docs[1] 6019 / hits[1] 8199 / keyword[2] kovac / docs[2] 119 / hits[2] 178 /
Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje
  • 2019-04-11

Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje

Situata aspak e qetë te Bayerni i Mynihut, edhe pse kampionët e Gjermanisë morën kryesimin pasi shkatërruan 5-0 Borussian e Dortmundit. Prestigjiozja gjermane Bild raporton se Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman janë konfliktuar mes tyre, përplasje që ka shkuar deri te shkëmbimet e grusht

Jose Mourinho, në skenë dalin edhe gjigandët e Gjermanisë!
  • 2019-03-29

Jose Mourinho, në skenë dalin edhe gjigandët e Gjermanisë!

Janë të shumta klubet europiane që po levizin në drejtim të stolit, në kërkim të një trajneri potencial për sezonin e ardhshëm e në këtë mënyrë është i pashmangshëm fakti që kur flitet për klube që kanë projekte ambicioze të dalë në dritë emri i portugezit Jose Mourinho. M

Lewa nuk e mendon largimin nga Bayerni, kërkon rinovimin!
  • 2019-03-13

Lewa nuk e mendon largimin nga Bayerni, kërkon rinovimin!

Që nga transferimi tij nga Dortmundi në vitin 2014, Robert Lewandowski ka qënë një prej figurave themeltare të Bayern Munich. Sulmuesi ikonë i kampionëve të Bundesligës e projekton fundin e karrierës së tij pikërisht me fanellën e gjigandwve gjermanë. Le të shohim se çfarë do të

No Pic available
  • 2019-01-05

Statistikat, Allegri trajneri më i mirë në Europë

Masimiliano Allegri pushton Europën. Pikërisht kështu, pasi asnjë trajner nuk ka bërë më mirë se italiani në ndonjë prej kampionateve simotra europiane përgjatë tre viteve të fundit. Falë interpretimit të moduleve dhe skemave që ndryshojnë nga viti në vit, rezymeja e Allegrit flet

Four Four Two publikon listën me 50 trajnerët më të mirë të vitit
  • 2018-10-31

Four Four Two publikon listën me 50 trajnerët më të mirë të vitit

Revista sportive angleze Four Four Two ka publikuar sot listën me 50 trajnerët më të mirë të vitit 2018, ndërsa bie në sy mungesa e Ancelottit, që sipas vetë revistës, vjen për faktin se Don Carlo ishte në shumicën e vitit, i papunë. Në renditje bie në sy rënia e Jose Mourinhos,

Kovac nën akuzë, lojtarët e Bayernit të pakënaqur me kroatin
  • 2018-10-06

Kovac nën akuzë, lojtarët e Bayernit të pakënaqur me kroatin

10 ndeshje e 7 fitore. Megjithatë, situata e Niko Kovac tek Bayerni nuk duket të jetë fortë e qetë. Kjo vjen gjithashtu sepse trajneri kroat po humbet fuqi në dhomat e zhveshjes, e njëjta gjë që ka ndodhur në të kaluarën me Guardiolën e Ancelottin. Një arsye tjetër se kroati nuk flet

Niko Kovaç do të jetë trajneri i ri i Bajern Mynih
  • 2018-04-13

Niko Kovaç do të jetë trajneri i ri i Bajern Mynih

Mesa duket Bayern i ka dhënë fund kërkimit për trajnerin e ri. Sipas informacioneve të Bild, Niko Kovaç do të jetë trashëgimtari i Jupp Heynckes në stolin e Bayern. Drejtuesit e Bayern kanë lajmëruar disa javë më parë se trajneri i ri do të vendoset gjatë prillit. Tashmë është gj