Rezultate te kerkimit per termin: +Trajtimit

Meta: total 1000 / total_found 8033 / time 0.004 / keyword[0] trajtimit / docs[0] 8033 / hits[0] 10091 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Task Forca për zgjedhjet: Policia dështoi! Dyshime për dekonspirime

Task Forca për zgjedhjet e drejtuar nga zv/kryeministrja Ledina Mandija ka zhvilluar mbledhjen e radhës në orët e pasdites së sotme. Në deklaratën e shpërndarë thuhet se zyra e kryetarit të Task-Forcës  ka adresuar në Polici 20 raste të denoncuara nga subjekte elektorale dhe qyteta

Rama në Top Story: Pas 25 qershorit, parësore administrata
  • 2017-06-24

Rama në Top Story: Pas 25 qershorit, parësore administrata

  Pas mitingut përmbyllës të fushatës zgjedhore të mbajtur në Vlorë, në sheshin e Lungomares, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka qenë i ftuar në emisionin Top Story të gazetarit Sokol Balla, në rrëfimin e tij të fundit të fushatës. Së bashku me të, në panel ishin edhe

No Pic available
  • 2017-06-23

KFOR: Acarimet etnike dhe luftëtarët e huaj, kërcënim për Kosovën

Luftëtarët e kthyer në Kosovë nga vatrat e luftërave në Siri e Irak, mund të paraqesin sfidë serioze për sigurinë, madje edhe nëse tashmë janë nëpër burgje. Një konstatim të tillë e ka dhënë Komandanti i KFOR-it, Giovanni Fungo, me të cilin pajtohen edhe përfaqë

No Pic available
  • 2017-06-20

Çako raporton tek Task-Forca: Kemi evidentuar 14 raste të shitblerjes së votës

Policia e Shtetit ka konstatuar 14 raste veprash penale që cënojnë sistemin demokratik të zgjedhjeve për të cilat deri më sot janë identifikuar 24 autorë, një pjesë e të cilëve janë arrestuar, ndërsa të tjerë ndiqen në gjendje të lirë dhe një pjesë janë shpallur në kërkim. N

No Pic available
  • 2017-06-20

Rama: Rrisim ekonominë, rilindim fshatrat. Komenton foton Basha-Trump

Nga Elbasani, në mitingun përmbyllës të socialistëve, kryeministri Edi Rama u ktheu përgjigje kritikëve të programit të rilindjes urbane. Rama: Shumëkush sidomos ata që kanë privilegjin e një mikrofoni, ekrani, e një portali janë vërsulur dhe sulmojnë programin tonë të rilindjes u

No Pic available
  • 2017-06-07

Administrata në fushatë, Sonila Qato e Agjencisë së Pronave nxjerr urdhrin e ri

Mospërdorimi i administratës publike në fushatë ishte një nga pikat e paktit Rama-Basha. Kështu, mjaft institucione janë kujdesur të lëshojnë urdhra të veçantë për të ndaluar pjesëmarrjen e administratës në mbështetje të kandidatëve dhe partive të 25 qershorit. URDHRI I SONILA

No Pic available
  • 2017-06-07

Të kurosh dhjetëra sëmundje pa pirë asnjë ilaç, mjeku italian që shëron trupin përmes energjisë së brendshme të njeriut

Danilo Zichichi është një mjek i ri në moshë por shumë premtues në fushën e tij. Ai vjen nga Italia dhe ka vendosur të punoj e të jetoj  në Shqipëri bashkë me djalin dhe gruan e tij shqiptare. I diplomuar në një fushë jo shumë të njohur në Shqipëri (ribalancimi energjik i quajt