Rezultate te kerkimit per termin: +Transmetimit

Total: 4510
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.061Z

VIDEO/ Protestuesi dhunon gazetaren gjatë transmetimit

Prej disa javësh Franca është përfshirë nga protestat kundër ligjeve të reja të punësimit. Teksa një gazetare e RT raportonte nga Parisi, një protesutes e ka dhunuar atë. Siç shihet edhe në video, protestuesi e godet nga pas gazetaren Anna Baranova, pa asnjë motiv.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.617Z

Reklamat, ndryshon mënyra e transmetimit

Autori i Lajmit: red.Spotet e ndryshme publicitare nuk do të transmetohen nëse përmbajnë të dhëna të rreme apo shqetësuese për shikuesit. Gjithashtu programi, reklama dhe spoti duhet të bazohen në fakte dhe të jenë në përputhje me interesat, shtetërore dhe politike, të shtetit shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.539Z

VIDEO/ Prezantueses i ngrihet aksidentalisht fustani gjatë transmetimit

Spikerja e Fox News Argentina, teksa raportonte per Lojrat Olimpike të Rio de Janeiro ka përjetuar një moment të sikletshëm. Alina Moine, ndërsa fliste, aksidentalisht ka ngritur fustanin e saj gjatë transmetimit live. Megjithatë, Moine është treguar mjaft profesioniste, pasi pa u shqet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.104Z

VIDEO/ Bjondja bukuroshe nxjerr gjoksin gjatë transmetimit live

Kjo femër ka zgjedhur mënyrën e duhur për të tërhequr vëmendjen! Reportieri i televizionit NBC po raportone në lidhje direkte lidhur me zgjedhjet presidenciale në Amerikë. Por pas tij u shfaq një bjonde që nxorri gjoksin para kamerave. Reporteri nuk vuri re gjë, por miliona shikuesit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.504Z

Kodi i transmetimit, AMA nis konsultat për etikën

Autoriteti i Mediave Audiovizuale ka nisur konsultimet me mediat dhe aktorët e tjerë të interesit për miratimin e kodit të transmetimit dhe rregulloreve për transmetimet me natyrë tregtare dhe ato pa shpërblim për mesazhe me rëndësi të madhe. Në mbledhjen e radhës për konsultimin e k�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.520Z

TAP kërkon licencën e Operatorit të Pavarur të Transmetimit

Gazsjellësi Enti Rregullator i Energjisë (ERE) nis procedurën për shqyrtimin e aplikimit të shoqërisë TAP për licencën e Operatorit të Pavarur të transmetimit të gazit natyror. Të njëjtën kërkesë, kompania që po ndërton gazsjellësin TAP e ka paraqitur po ashtu në Greqi dhe në I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.290Z

OST aplikon për rritjen e tarifave të transmetimit të energjisë në masën 10%

TIRANE- Operatori i Sistemit të Transmetimit të Energjisë elektrike, OST, ka aplikuar sot për rritjen e tarifës së transmetimit të energjisë elektrike, duke dorëzuar kërkesën pranë Entit Rregullator të Energjisë. Në kërkesën e paraqitur, parashikohet të ketë një rritje me 10% t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama