Rezultate te kerkimit per termin: +Transportit +Kombetar

Total: 226
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.755Z

Haxhinasto Me shume per qendrueshmerine ne sistemet e transportit

RigaLatvia 23 qershor 2015 NOAal- Ministri i Transportit dhe Infrastruktures Edmond Haxhinasto deklaron se hapi ne zbatimin e rrjetit baze te dakordesuar ne kuader te procesit te Berlinit eshte krijimi i grupit teknik me Malin e Zi per te pergatitur aplikimin per studim fizibilitetit per projektin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.748Z

Qendra e Transportit Urban, tregton abone me foto per muajin prill

Ka nisur prej disa ditesh tregtimi i aboneve, kryesisht “ne tregun e zi” dhe nga fatorinot, me cmime te kripura. Nderkohe qe Qendra e Transportit Urban ka vendosur nje njoftim, sipas te cilit abonoja e muajit prill do te tregtohet dhe perdoret vetem e shoqeruar me kartonin bashkengjitur. Njoftim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.457Z

Balla padit Pollon per tenderin e rrjetit kombetar te internetit

Deputeti socialist dorezon dokumentin ne Prokurori Deputeti i Partise Socialiste Taulant Balla dorezon ne Prokurorine e Tiranes nje kallezim per ndjekje penale ndaj ministrit per Inovacionin dhe Teknologjine Genc Pollo. Sipas deputeti socialist ministri Pollo ka kryer vepren penale te shperdorimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.916Z

Keshilli Kombetar zyrtarizon Bashen

Mesohet se mbledhja ka qene e qete nderkohe qe kryeministri Berisha ka qene ai i cili ka prezantuar para anetareve kandidaturen e Bashes per bashkine e kryeqytetit. Per me teper kryeministri Berisha ka uruar edhe kandidatin e ri dhe nje prej ministrave te tij me te preferuar. Ta gezojme kryetari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.832Z

Rruget nacionale, do te ndertohen rishtas 156 kilometer

Blerina Hoxha Infrastruktura rrugore do te vijoje te jete nje prioritet i qeverise ne investime dhe per vitin 2010. Ministri i Transportit ka dorezuar projektet tashme, ne Ministrine e Financave me rruget qe do te ndertohet dhe do te riasfaltohen gjate vitit 2010. Keshtu ne objektivat e 2010 te Mini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.121Z

Prezantohet draft-raporti per transformimin e Drejtorise se Pergjitheshme te Rrugeve ne Ent Publik

Sot, date 21/09/2007, ne ambientet e Ministrise se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit u be prezantimi i draft-raportit per planin e implementimit te struktures se re per transformimin e Drejtorise se Pergjitheshme te Rrugeve ne Ent Publik, i quajtur Autoriteti Shqiptar i Rrugeve. I p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.507Z

Debat mes Shqiperise dhe Kosoves per varrimin e Heroit Kombetar Isa Boletini

Transmetuar me 16052015 - 0709 Nga Edison Kurani IBNAbr br Ne Shqiperi dhe Kosove lajmi qe eshtrat e patriotit Isa Boletini do te prehen prane babait te Pavaresise Ismail Qemali ne Vlore pati jehone pozitive vetem per pak orebr br Menjehere me pas nise

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama