Rezultate te kerkimit per termin: +Trashegimi

Meta: total 556 / total_found 556 / time 0.000 / keyword[0] trashegimi / docs[0] 556 / hits[0] 669 /
DEKLARATAT E METËS DHE GËNJESHTRA E MADHE KILIANE!
  • 2019-03-24

DEKLARATAT E METËS DHE GËNJESHTRA E MADHE KILIANE!

Nga Klodian TOMORRI Deklaratat e Presidentit Ilir Meta për vetësakrifikim heroik si Salvador Allende sjellin në Shqipëri një debat, i cili në arenën ndërkombëtare vazhdon prej dekadash. Kush ishte engjëlli dhe djalli i historisë kiliane? Qarqet e majta të propagandës ja kanë dalë të

NUK E KA FAJIN BASHA, GJEJENI TJETËR KUND!
  • 2018-04-24

NUK E KA FAJIN BASHA, GJEJENI TJETËR KUND!

ARBEN MANAJ Ajo që Basha bëri me ndryshimet e fundit në PD, nuk duhet të habisë asnjë, pasi nuk bëri as më shumë dhe as më pak, se çndodh realisht edhe tek forcat e tjera politike, fatkeqësisht. Dhe ajo që bëri Basha, nuk është gjë tjetër, veçse, kopjim i një trendi po aq antidem

DW Evropa ka mbetur e vetme Reagimet pas intervistes se Trumpit
  • 2017-01-17

DW Evropa ka mbetur e vetme Reagimet pas intervistes se Trumpit

p styletext-align justifyBrukseli dhe Berlini reagojne me habi ndaj deklaratave te Trumpit Ndersa deputeti gjerman Norbert Rttgen hedh dyshime mbi deklaratat per politiken e jashtme te presidentit te zgjedhur amerikan Donald Trumpbrbr p styletext-align justifyKryetari i Komisionit per eshtjet Nderko

No Pic available
  • 2016-12-17

Panairi i zejeve, 72 artizanë ekspozojnë produktet e tyre

Është çelur panairi i zejeve dhe kreativitetit ku 72 artizantë dhe biznese të prodhimeve bio ushqimore ekspozuan prodhimet dhe punimet e tyre. Ministri Klosi i bën thirrje artizanëve të ruajnë këtë trashegimi të rëndësishme të vendit. Tiranë- 72 artizanë nga e gjithë Shqipëria pre

Rama kryebashkiakeve Tregu i mishit korrupsion nen hunden tuaj
  • 2016-11-23

Rama kryebashkiakeve Tregu i mishit korrupsion nen hunden tuaj

Transmetuar me 23112016 - 1229 Tirane 23 nentor 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama u dha nje shuplake kryebashkiakeve lidhur me kushtet e tregjeve te gjese se gjalle ne vendbr br Ne nje takim te mbajtur me ta gjate dites se sotme ne Kryeministri ai tha se d

Mesila Doda ngre ceshtjen came ne Gjeneve Greqia ne anen e gabuar te historise
  • 2016-10-26

Mesila Doda ngre ceshtjen came ne Gjeneve Greqia ne anen e gabuar te historise

Transmetuar me 25102016 - 1822 Gjeneve 25 tetor 2016 NOAal - Deputetja e PDIU Mesila Doda ka ngritur eshtjen ame ne Unionin Nderparlamentar qe mblidhet ne Gjeneve te Zvicres Para deputeteve nga e gjithe bota ajo ka rrefyer historine

Boldrini dush italianeve Mos sillni vetem call center ne Shqiperi
  • 2016-10-14

Boldrini dush italianeve Mos sillni vetem call center ne Shqiperi

Transmetuar me 13102016 - 2141 Presidentja e Dhomes se Deputeteve te Italise Laura Boldrini erdhi ne Shqiperi dhe zhvilloi nje seri takimesh korteziale me zyrtare te shtetit shqiptar Menjehere me pas zonja Baldroni leshoi nje mesazh ne Facebook qe fshikullo