Rezultate te kerkimit per termin: +Travnik

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.536Z

Messi e ndihmon Bosnjën, ky është gjesti i tij (Foto)

Lionel Messi nuk është lojtar i madh vetëm në fushë. Superylli argjentinas ka bërë një gjest human duke ndihmuar ndërtimin e një spitali për fëmijët në Travnik të Bosnjës. Aktivistja boshnjake, Jasmina Fajkic ka arritur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.253Z

Sporti | 19.08.2010

Në këto raste dyshohet që në marrëveshje ilegale të jenë involvuar funksionarë të nivelit të lartë, sportistë profesionistë dhe arbirtra. Deutsche Welle raporton ekskluzivisht lidhur me detajet e reja dhe sfondin e këtyre ndeshjeve të dyshimta. Vëmendja e autoriteteve gjermane foku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.364Z

Prodhuar në BE - E çara ligjore e industrisë së modësNga Adam Tanner dhe Maja Zuvela, ReutersGjirokastër, Albania/Travnik, Bosnjë (Reuters) - Rruga për në dyqanet e modës së lartë në kontinent shpesh të drejton përmes qyteteve pak të njohura në Ballk

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Prodhuar në BE - E çara ligjore e industrisë së modësNga Adam Tanner dhe Maja Zuvela, ReutersGjirokastër, Albania/Travnik, Bosnjë (Reuters) - Rruga për në dyqanet e modës së lartë në kontinen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.564Z

Balaj debuton me gol

brbrSulmuesi shqiptar Bekim Balaj ka bere nje debutim fantastik me fanellen e skuadres se tij te re Slavia a Prages pasi shenoi nje nga dy golat e fitores ne fitoren e ketij ekipi 1 me 12 ne transferte kunder Slovacko Sulmuesi kuqezi u aktivizua pergjate gjithe 90 minutave ne takimin e pare te kampi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.360Z

Mafia në futboll

Mafia ka hyrë me të madhe në futboll dhe synon të shkojë aq larg sa edhe të marrë kontrollin e klubeve, pranojnë nga FIFA. Kurdisin gjithçka, nga duele miqësore deri te takimet e ligave, të rëndësishme janë vetëm paratë. Pothuajse nuk ka shtet evropian që nuk ka rënë viktimë e ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.261Z

Sfidat e sotme, Kupa e Shqipërisë dhe Champions

Kupa e Shqiperise - Gjysmefinalet e kthimit 16:30 Shkumbini-Flamurtari 18:30 Tirana-Vllaznia Champions League - Gjysmefinalja e pare 20:45 Manchester United - Arsenal France - Ligue 1 20:00 Rennes-Bordeaux Bosnje - Prima Divisione 16:30 FK Laktasi-Borac Banja Luka 16:30 M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.082Z

Rusia kërcënon Gjeorgjinë me gjakderdhje

Gjeorgjia rrezikon gjakderdhjen nëse vazhdon “të ndërhyjë” me “paqeruajtësit rusë”, që patrullojnë në rajonin e Abkazisë, tha zëvendësshefi i shtabit të ushtrisë ruse, gjeneral Aleksandër Burutin. Burutin tha se “pasojat mund të jenë nga më seriozet e mundshme, me gjasa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama