Rezultate te kerkimit per termin: +Tre

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.160Z

Tre aksidente, me tre të plagosur

Tre aksidente me pasojë plagosjen e tre personave kanë ndodhur dje në Peqin dhe në aksin Rrëshen-Kalimash. Burime nga Policia e Elbasanit bëjnë të ditur se dje, në orët e paradites, në kryqëzimin e aksit rrugor Gjocaj-Peqin, një mjet me targa italiane, tip "Ford-Fiesta", me drejtues 25-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.941Z

Përgjaken rrugët paradite: tre aksidente, tre të vdekur

Rrugët e Shqipërisë vazhdojnë të përgjaken nga aksidentet rrugore. Vetëm paraditen e sotme janë shënuar tre viktima në tre aksidente të ndryshme. Fillimisht ka qenë shtetasi Abaz Alia, 75 vjeç, që është aksidentuar për vdekje ndërsa po udhëtonte me biçikletë nga S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.327Z

Tre shënime (absurde) për tre lajme dite

Nga Mentor Kikia Ditën që shefi i sigurisë në bazën ushtarake të Farkës, duhej të ishte në punë dhe të kishte kontrolluar dhe firmosur, për të lejuar ose jo, ngritjen në fluturim të helikopterit ushtarak që u rrëzua në liqenin e Shkodrës, ai fluturonte me helikopterin e një ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.818Z

Aksioni antidrogë, tre në pranga, tre në kërkim

Berat Policia e Beratit ka arritur të sekuestrojë një sasi prej 64.5 kg marijuanë, që po transportohej drejt Tiranës dhe ka vënë në pranga tre persona dhe shpallur në kërkim tre të tjerë. Sasia e drogës është sekuestruar dje në aksin rrugor Berat - Ura Vajgurore, ndërsa transporto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.678Z

Tre femrat tre divorce dhe nje shtepi

Po bëhen gati për të dalë në skenën e Teatrit "Aleksandër Mosiu". Janë Sanie Hoti, Era Çaushi dhe Adelina Muça. Tre protagonistet e komedisë “Tri femra, tre divorce dhe një shtëpi”. Komedia me autor Alil Var

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.220Z

Tre presidentët, projekt për rrugën që lidhin tre vendet

 Tre presidentët, Topi, Mesiç e Vujanoviç kanë zhvilluar një takim në qytetin e Shkodrës SHKODER- Tre presidentë të vendeve fqinjë, përkatësisht Shqipërisë, Kroacisë dhe Malit të Zi kanë zhvilluar dje një vizitë dhe takim të përbashkët në qytetin e Shkodrës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.771Z

Tre individualistë

Tre artistë të rinj hapën ekspozitën e tyre në hollin e BKUK-së. Albulen Neziri, Gazmend Beshiri dhe Visar Grajçevci shquhen me individualitetin e tyre krijues. Nga Alfred Beka më 18 maj 2011 në ora 12:11 Në hollin e Bibliotekës Kombëtare dhe Universitare të Kosovës, të martën, u h

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama